Sony, Kendi Ürettiği PS5 Uyumlu SSD’lerini Piyasaya Sürüyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Sony-Ps5-PlayStation-5-SSD-M.2-NVMe-Nextorage.jpg

Sony’nin alt markası tarafından tanıtılan SSD serisi, PlayStation 5’in gereksinimlerini tam olarak karşılıyor ve yüksek hızlara erişebiliyor. Sony, PlayStation 5 oyun konsollarında harici M.2 SSD depolama desteğini yeni aktifleştirdi ve konuyla ilgili bir rehber hazırlamıştık. Japon üretici şimdi ise geliştirdiği yeni SSD’yi tanıttı ancak sürücüler Nextorage yan kuruluşu aracılığıyla geliyor. “NEM-PA” serisi SSD’ler hem 1 […]

Devamı: Sony, Kendi Ürettiği PS5 Uyumlu SSD’lerini Piyasaya Sürüyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Neden direkt konsola eklemiyor diyenler olacak benim gibi ama bunu konsola direkt ekleseler konsol fiyatı yükselecek, onun yerine harici satıp konsola gelecek ekstra fiyatın 2 katına satıyorlar. Adamlar biliyor işi.

Ayrıca şu da var eğer yeterince güzelse PC içinde allınabilir, ben tipini sevdim PC uyumu varsa ve işe yararsa PC için de alınabilir.

Zaten M.2 SSD, PC ile uyumlu olacaktır. Hem konsollardaki HDD'ler PC ile uyumlu olduğuna göre buna emin olabiliriz.

PS5 serisininin gerekliliklerini taşıyor falan deyince belki PC de o kadar iyi performans vermez diye düşündüm, hani PS5 için özel üretilmiştir, orada 3000 hıza çıkıyordur PC de 2000 de kalıyordur gibi düşündüm de haklısınız PC içinde sorun çıkaracağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı