Sony Kulaklık Sol tarafından Az Ses Geliyor

melgoth

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
KTÜ Well come to FF
5-6 ay önce Teknosa'dan aldığım Sony kulaklık durduk yere sol tarafından az ses vermeye başladı, kulaklığın kablosunu hiç germe ve zorlanma durumu olmadı, çok narin ve özenle kullandım. Garantisi ve fişi duruyor, sadece kutusu yok. Garantiye yada Teknosa'ya götürsem değiştirme şansım var mı?

Edit: Nerede o eski Walkman kulaklıkları hey gidi hey...

Teknosa'ya götürürsen değiştirebilirsin kazık bir yerdir ama Allah'ı var çok hoş görülü davranıyorlar, en azından bana öyle oldu kulaklık aldım kulağı baskı yapmıyor bildiğin kafayı sıkıyor böyle kulağında ağrı oluyor çok kötü dedim bunu değiştireceğim o ürünü aldılar ne kadarsa fiyatı çek verdiler ondan sonra başka kulaklık aldım SONY aldım bende ve hiç sıkıntısı yok 3 senedir kullanıyorum hiç sıkıntısı yok ve çok hafif. Senin sorununa gelirsek jakı düzgün takmamış olabilirsin veya taktığın ürünün jak girişinde bir sıkıntı vardır. Başka bir telefona veya başka ürüne tak hala sorun varsa iade et çok sevdiysen kulaklığı başkasıyla değiştir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı