Sony M4 Aqua İçin Hafıza Kartı Tavsiyesi

Alpi350

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar;
4 Gün önce aldığım m4 için hafıza kartı almayı düşünüyorum. İstediğim kart vatan'da pahalı olduğu için almadım şimdi uygun bir fiyata buldum. Sizede danışmak istedim. Vatan çalışanı desteklemeyebilir falan dedi biraz aklımı karıştırdı. İnternet sitesindede herhangi bir şey de yazmıyor. Sizce bu telefona uyumlu bir kart mıdır?
Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.

Samsung 32GB Micro SD EVO Plus Class10 Hafıza Kartı

Desteklenmez diye birşey yok. Zaten Vatan'da technopatlar yok. Hemen işçimiz olsun diye Ortaya karışık cahilleri'de alıyorlar zaten. 128 GB a kadar her türlü MicroSD kart takabilirsiniz. Sıkıntı olmaz.

Merhabalar;
4 Gün önce aldığım m4 için hafıza kartı almayı düşünüyorum. İstediğim kart vatan'da pahalı olduğu için almadım şimdi uygun bir fiyata buldum. Sizede danışmak istedim. Vatan çalışanı desteklemeyebilir falan dedi biraz aklımı karıştırdı. İnternet sitesindede herhangi bir şey de yazmıyor. Sizce bu telefona uyumlu bir kart mıdır?
Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.

Samsung 32GB Micro SD EVO Plus Class10 Hafıza Kartı
@Alpi350 Hafıza kartı taktıktan sonra hangi oyunları ve uygulamaları hafıza kartına taşıyabildiğini söyleyecektin unutma lütfen. :) Hafıza kartı depolama sorununu aşıyorsa alabilirim M4 Aqua'yı bende.

Tamam teşekkür ederim herkese. Bu hafta alayım hemen.

@10UR seni unutmadım aklımdasın. Kart aldığımda deneyimlerimi sana paylaşıcam. ;) Bu arada Asphalt8 oynuyorum full ayarda hiçbir takılma yok. Ancak ısınma var biraz. O da olucak o kadar 2 saat aralıksız oynuyorum :D

Tamam teşekkür ederim herkese. Bu hafta alayım hemen.

@10UR seni unutmadım aklımdasın. Kart aldığımda deneyimlerimi sana paylaşıcam. ;) Bu arada Asphalt8 oynuyorum full ayarda hiçbir takılma yok. Ancak ısınma var biraz. O da olucak o kadar 2 saat aralıksız oynuyorum :D
Şimdiden teşekkür ederim. :) 2 saat aralıksız oyunda pil durumu nasıl gidiyor %100 doluyken.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı