Sony ses sistemini bilgisayara bağlama

raichuu

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi bizde Sony ses sistemi var. Televizyon için CD takip izliyorduk fakat ben onu bilgisayarıma takmak istiyorum. HDMI kablosuyla sizce çalışır mı? Görselleri de bırakiyorum aşağıya.
Bu arada renkli olanlar bu kolonlar küçükleri de var bunun 7 tane yanlıs hatırlamiyorsam. Telefondan görselleri yükliyemedim. Sadece 2 tane alabildim görsel.

403204
403205

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Görselde sadece görünen hoparlör girişleri ve bir HDMI çıkışı. HDMI çıkışı ile çıkış alır isen TV yerine bilgisayarındaki monitörü kullanmış olursun. Cihazın ön tarafında herhangi bir şekilde Aux girişleri var ise bilgisayarın hoparlör girişine bağlayarak kullanabilirsin.
Görselde sadece görünen hoparlör girişleri ve bir HDMI çıkışı. HDMI çıkışı ile çıkış alır isen TV yerine bilgisayarındaki monitörü kullanmış olursun. Cihazın ön tarafında herhangi bir şekilde Aux girişleri var ise bilgisayarın hoparlör girişine bağlayarak kullanabilirsin.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı