Sony v5h direksiyon seti Xbox One ile uyumlu mu?

erayss16

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2.el 300TL civarına Xbox One ile uyumlu direksiyon arıyorum.
Sony v5h direksiyon seti buldum Xbox One ile uyumluysa alacağım. Uyumlu mudur acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zannetmiyorum hocam. Xbox One için belirli markalar var. Bildiklerim; Logitech G920, Hori, Rampage V-900, Suzaka diye bir marka da vardı. Thurustmaster'ın bazı ürünleri var. Kontorland AP7 de var. Başka da varsa arkadaşlar belirtir.

Son düzenleme:
Zannetmiyorum hocam. Xbox One için belirli markalar var. Bildiklerim; Logitech G290, Hori, Rampage V-900, Suzaka diye bir marka da vardı. Thurustmaster'ın bazı ürünleri var. Kontorland AP7 de var. Başka da varsa arkadaşlar belirtir.
Hocam peki Logitech DFGT destekliyor mu Xbox One'ı? 2.el 800 900 bandına Logitech DFGT ile Rampage V-900 arasında kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğim desteklemiyor. Kullananı görmedim.

Rampage olanı alın derim. Diğeri büyük ihtimalle Xbox One ile uyumlu değil. Logitech G920 olanı Xbox One ile uyumlu.

Son düzenleme:
Rampage olanı alın derim. Diğeri büyük ihtimalle Xbox One ile uyumlu değil. Logitech G290 olanı Xbox One ile uyumlu.
Anladım yani değer mi hocam herkes DFGT önermiş araştırdığım yerlerde feedback sistemi falan varmış Rampage'de yokmuş bilmiyorum kafam karışık direksiyon arasında çok fark yoksa Rampage alırım hem Xbox takmak için ama fazla fark varsa sadece PC'de oynarım DFGT alıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı