Sony Vaio ultrabook Windows 10 yükleme sorunu

Erkan seker

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar elimde dediğim gibi Amerika'dan alınma Sony Vaio ultrabook bir cihaz var. Buna Windows 10 yüklemek istiyorum. Windows 8 Pro kurulu içerisinde orijinal. Windows 10 kuracam ama elimde key yok ben orijinal olsun istiyorum. Neyse mevzuya giriyorum bu cihazı orijinal Windows 10 nasıl yaparım ?

Eğer olmaz derseniz bu kmspico'nun bir zararı var mıdır ?

Bu programın çalışma mantığı nedir nasıl orijinal yapıyor Windows'u bu program ?

Birde Windows 10 kurulumu yaptım diyelim baktım Windows 10 olmuyor orijinal sonradan Windows 8 Pro'ya geri çevirsem içindeki kendi serial kodu çalışır mı ? Ben bir tane program vasıtasıyla içindeki seriali buldum resmini çektim doğru gibi son 5 hanesi tutuyor.

Bu cihazda önceden Media Creation Tool'u indirdim bu bilgisayarı şimdi yükselt dedim. Vaio logosu geldi kaldı öyle. 2-3 saat kadar sonra baktım cihaz bunu tamamlamayacak kapattım Windows 8 olarak çalıştırdım. Bir şekilde cihaz neden böyle yapmıştır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım bende de Windows 10 var ama sürekli format atıyorum. Herhangi bir zararım olur mu? Windows 10 Home ile bazen sorunlar yaşayıp, format atmak zorunda kalıyorum. Şimdi de Yıldönümü Güncellemesini yükleyecektim, ama güncellemeyi yüklemek istemedim. Windows Update'den yüklesem olmaz mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı