Sony Vaio VGNFW590FEB Windows 8.1 Kurulur mu?

Adem UYSAL

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Aydın Merkez
Daha fazla  
Meslek
PC EDİTÖR- Personel
Merhaba abilerim. Videolarınızı vs çok izliyorum harikasınız teşekkürler. Şimdi bn daha önce hiç bir pc ye format vs atmadım, sistem falan da kurmadım. Elimde 3*4 yıllık sony vaio VGNFW590FEB modeli var. Intel centrino inside 2 işleim sistemli, 4 gb ram ve atı mobility raedon hd 4650 1gb paylaşımsız ekran kartlı bir leptop. Düşündüm de artık az kurcalamaya başlıyam dedim. Bu leptoba alındı alınalı hiç format vs atılmadı. O yüzden ağır biraz . W7 home premıum yüklü. Her şey ağır biraz.

Kql56W.png

wOZYnQ.png

Ve böyle bir test yaptım, sonuç nasıl sizce dostlar ... Ben bu pc de w8 kullanabilir miyim? Bir de şunu sormak istiyorum: w8 pro kuruluyor mu yoksa normal 8.1 falan mı? Bunların ismi cismi vs hangisi ? Mesela 8.1 kursam pro'yu ayrıyeten mi kurmak gerekiyor ?

Pro ayriyetten kurulmaz. 8.1 8'in güncelleştirilmişidir. Girdiğiniz keye bağlı olarak pro veya core olarak kurulur.

Daha önce hiç format falan atmadım. Gerek var mı? Kurulumdan önce arkadaşlar? Yoksa direk usb belleğe yazıp işlemlere başlamalıyım mı?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı