Sony Vaio VPCEB1M1E Laptopa Mac Os x Kurma

hakanozerh

Hectopat
Yer
Kocaeli
Arkadaşlar merhaba,

Recep beyin, Dizüstü Bilgisayara Mac OS X Kurma Rehberi | Technopat bu konuda anlattıklarını yaparak kendime bir mac usb boot yaptım ancak pc me kurulum aşamasında resimde görülen hata ile karşılaşıyorum.

İlk olarak bu hata ne hatasıdır çözümü var mıdır ?

tx68v.jpg

İkinci ise aşağıda bilgisayarımın (laptop) özelliklerini yazacağım bu sisteme hangi yöntemle mac kurabilirim ?

Sony Vaio VPCEB1M1E

• i3 işlemci
  • 4 gb ram
  • Ati radeon Hd5650 ekran kartı
  • 500 gb hdd

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep hocam yardımların için teşekkürler...

Dediğin şekilde sistemi kurdum ancak driverlar konusunu galiba saatin geç olmasından dolayı anlayamadım :) Daha doğrusu multibeasti nasıl kullanıcaz ?
Doğal olarak sistem hiç bir driverı tanımadı ...

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca klavyem çalışmıyor resimde görülen durumda hangi tuşa basmam gerekiyor yada tekrar çalışması için nasıl bir yol izlemeliyim ?:)

tyfvl.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
HD 5650 için Kext aramanız gerek. Sürücler için Multibeast veya Kext kullanabilirsiniz.

Tesekkurler hocam, peki en yaygin kullanilan kexts yayinlayan site onerebilirmisin ?

Ekran kartı driverımı halen bulamadım yok mu yardımcı olacak birisi ? Bütün siteleri araştırdım kext denerken 343232 kere format attım.

Mac Os X Mavericks 10.9.0

Ati Mobility Radeon HD 5650

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı