Sony veya Toshiba laptop önerisi

synan38

Hectopat
Ben renk olarak beyaz ve marka olarak Sony, Toshiba düşünüyorum. Oyun pek oynamaz ama ekran kartı iyi olan bir model olsun. 4-5 sene ihtiyacını giderecek bir şey olsun istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Selamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam da bütçeyi belirtmemişsiniz, bütçeyi de söylerseniz uygun bir şeyler bakabiliriz. Fakat ben size ortalama bir şey çıkardım, inceleyip yorumlarınızı söyleyin.
1. SONY
2. SONY
3. LENOVO Z500
Lenovo'yu öneririm her ihtiyaca uygundur fakat istediğiniz renk değildir. İlla beyaz olsun derseniz 1. önerdiğimi almanızı tavsiye ederim.

Tamam da bütçeyi belirtmemişsiniz, bütçeyi de söylerseniz uygun bir şeyler bakabiliriz. Fakat ben size ortalama bir şey çıkardım, inceleyip yorumlarınızı söyleyin.
1. SONY
2. SONY
3. LENOVO Z500
Lenovo'yu öneririm her ihtiyaca uygundur fakat istediğiniz renk değildir. İlla beyaz olsun derseniz 1. önerdiğimi almanızı tavsiye ederim.
Teşekkürler. Bütçe 2000 t.l ayırdım. Levono benimde beğendiğim bir makine ancak Sony Vaio alacağım sanırım. Önerileri için herkese şimdiden teşekkür ederim.

3 seneyi aşmayacak şekilde yatırım yapmalısın: 4-5 Sene çok uzun bir vade, şu zamanki tüketim alışkanlıkları ve program gereksinimlerini düşünürsek, hemen değil de 2014'ün ilk çeyreğinde çıkacak netbook ve ultrabook'lara bakabilirsin.

Ekran kartının iyiliğinin gereksinimi neden? İş vs sebepli değilse çok önemli değil, hdmi çıkışlı ve televizyona bağlanabilen sistemler işini görür. Yoksa Lenovo Z500 güzel seçenek. 3 yıllık sony vaio kullanıcısıyım, 3 yılda teknoloji ciddi değişti ve i3/i5'ler işinizi rahatlıkla görür diyebilirim. Istanbul Cevahir'deki sony servisi başarılı iş çıkartmıştı.

Açacağım konu başlığına kadar karışan forum yöneticilerinden şikayetçiyim. Ceza almaktan bir tuhaf oldum. Bu konu başlığının nesi vardı ki değiştiriyorsun. Yok büyük harf yok küçük harf, arkadaşlar Türk Dil Kurumu mu burası ? Ya yeter artık. Başlığıma bari karışmayın. Technopat forumunda psikopata bağlayacağım yakında. Tamam Türkçe'yi güzel kullanalım da bu başlık değiştirmeye ne gerek var? Sitenin ismi neden teknopat degil ya da Türkçede teknopat / technopat diye bir kelime var mı ? Buradaki forum yöneticileri, bizim her şeyi doğru yazmamızı bekliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açacağım konu başlığına kadar karışan forum yöneticilerinden şikayetçiyim. Ceza almaktan bir tuhaf oldum. Bu konu başlığının nesi vardı ki değiştiriyorsun. Yok büyük harf yok küçük harf, arkadaşlar Türk Dil Kurumu mu burası ? Ya yeter artık. Başlığıma bari karışmayın. Technopat forumunda psikopata bağlayacağım yakında. Tamam Türkçe'yi güzel kullanalım da bu başlık değiştirmeye ne gerek var? Sitenin ismi neden teknopat degil ya da Türkçede teknopat / technopat diye bir kelime var mı ? Buradaki forum yöneticileri, bizim her şeyi doğru yazmamızı bekliyor.

Buraya Türkçe kurallarını tartışmak için mi giriyorsunuz ? Burada bir kural var ise herkes uymak zorundadır. Kuralları yargılamaya hakkınız yoktur. Buraya kayıtlı bir sürü üye var herkes şikayet etmeden kurallara uyuyor. Sizin gibiler arada çıkıyor böyle bağırıp çağırıyor. İstisnalar kaideyi bozmaz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı