Sony WHCH-500 Bluetooth kulaklık mikrofon kullanılamıyor

10bachiko

Decapat
Yaklaşık 1 yıldır kullandığım kulaklığım, oyun oynarken Mic açtığım zaman Mic çalışıyor fakat ne oyun sesi ne de karşıdakinin sesi gelmiyor, ama Mic'i kapadığımda düzeliyor. Sorunu ne olabilir acaba bir yardımcı olabilir misiniz?

Bende o kulaklığı kullanıyordum, büyük ihtimalle laptop kullanıyorsunuz. O kulaklıkta ne yapsam ne etsem tek sekmeden başka ses alamıyordum. Kulaklık sadece kullandığım sekmedeki sesleri veriyordu, arkadaki sekmelerin sesini vermiyordu. Mikrofonunu da kullanamıyordum. Bildiğim kadarıyla o kulaklık sorunlu, çünkü JBL'in Bluetooth başka bir kulaklığında sekme sorunu yaşasam da mikrofon sorunu yaşamadım.

Bende o kulaklığı kullanıyordum, büyük ihtimalle laptop kullanıyorsunuz. O kulaklıkta ne yapsam ne etsem tek sekmeden başka ses alamıyordum. Kulaklık sadece kullandığım sekmedeki sesleri veriyordu, arkadaki sekmelerin sesini vermiyordu. Mikrofonunu da kullanamıyordum. Bildiğim kadarıyla o kulaklık sorunlu, çünkü JBL'in Bluetooth başka bir kulaklığında sekme sorunu yaşasam da mikrofon sorunu yaşamadım.
ben öyle bir sorun yaşamadım açıkçası. tek sıkıntı bahsettiğim gibi oyunlarda ve bazen discordda meydana geliyor mici kullandığımda ses gidiyor ama kapattığımda düzeliyor. garip. dediğiniz gibi sıkıntılı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı