Sony Xperia Sp Donma ve Takılma Problemi

tayfuntako

Hectopat
Merhaba arkadaşlar;

Kardeşime 3 ay önce Vatan PC'den Sony Xperia SP aldım, telefonda donma ve takılma sıkıntısı var, vatan'a geri götürdüm baktılar normal dediler bir takılma donma söz konusu değil dediler garantiye yolladım ama sıkıntı devam ediyor bu neden olabilir arkadaşlar bir türlü çözemedik.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler...

Merhaba arkadaşlar;

Kardeşime 3 ay önce Vatan PC'den Sony Xperia SP aldım, telefonda donma ve takılma sıkıntısı var, vatan'a geri götürdüm baktılar normal dediler bir takılma donma söz konusu değil dediler garantiye yolladım ama sıkıntı devam ediyor bu neden olabilir arkadaşlar bir türlü çözemedik.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler...

Donmadan kastınız tam olarak nedir? Ne yaparken donma sorunu mevcut?

Mesaj yazarken internette dolaşırken face'te dolaşırken vb. gibi durumlarda oluyor fotoğraf çekerkende oluyor.

Mevcut uygulamalardan veya virüsten kaynaklı olabilir. Yazılım güncellemesi var mı kontrol ediniz. Google Play de bulunmayıp da yüklediğiniz APK'lar var ise silin. Eğer sorun düzelmezse gerekli şeyleri yedek alıp telefonu fabrika ayarlarına çevirin.

Mevcut uygulamalardan veya virüsten kaynaklı olabilir. Yazılım güncellemesi var mı kontrol ediniz. Google Play de bulunmayıp da yüklediğiniz APK'lar var ise silin. Eğer sorun düzelmezse gerekli şeyleri yedek alıp telefonu fabrika ayarlarına çevirin.
Dediklerinizi daha önce birkaç defa yaptım telefon şuanda fabrika ayarlarında ama aynı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı