Sony Xperia XA Ultra kimseyi arayamıyorum

FurkanYilmaz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Sony Xperia XA Ultra telefonumu uzun süredir sorunsuz kullanıyorum ama son birkaç aydır telefon bir kişiyi aramaya çalıştığımda arama tuşuna bastıktan yaklaşık 2-3 dakika sonra arama işlemini gerçekleştiriyor, format attım birkaç gün sıkıntı yoktu ama şu an yine devam ediyor, gelen çağrıları sorunsuz alabiliyorum ama birini aramam gerektiğinde böyle bir sorunla karşılaşıyorum özellikle acele bir durum söz konusuyken bayağı can sıkıcı bir durum, çözümü bilen, yardımcı olabilecek birileri var mı?

Merhaba, Sony Xperia xa Ultra telefonumu uzun süredir sorunsuz kullanıyorum ama son birkaç aydır telefon bir kişiyi aramaya çalıştığımda arama tuşuna bastıktan yaklaşık 2-3 dakika sonra arama işlemini gerçekleştiriyor, format attım birkaç gün sıkıntı yoktu ama şu an yine devam ediyor, gelen çağrıları sorunsuz alabiliyorum ama birini aramam gerektiğinde böyle bir sorunla karşılaşıyorum özellikle acele bir durum söz konusuyken bayağı can sıkıcı bir durum, çözümü bilen, yardımcı olabilecek birileri var mı?

Şebeke sıkıntısı olabilir.

Geri
Yukarı