Sony Xperia Z Ultra alınır mı?

Her özelliğiyle güzel telefon ama Sony'nin Türkiye'de kendi servisi olmadığı için hep başka servislerle anlaşma yapıyor. Dolayısıyla o serviste gereken ilgiyi göstermiyor. Servisle uğraşmak istemiyorsan Sony alma bence
3 yıldır sony kullanıcısıyım 3 kere servislil oldum cihazı sorgusuz sualsiz bir üst modeli işe değiştirdiler. Ayrıca teleservice içinde sony center bölümü kuruldu bundan sonra cihazlar orada. :)

3 yıldır sony kullanıcısıyım 3 kere servislil oldum cihazı sorgusuz sualsiz bir üst modeli işe değiştirdiler. Ayrıca teleservice içinde sony center bölümü kuruldu bundan sonra cihazlar orada. :)
İnternette Okudğum yorumların %90 ı olumsuz olduğu için bu yorumu yazdım. Ayrıca çoğu forumda servise giden telefonun kasasında çizikler olarak geri yollandığını okudum. Teleservice de eskiden gereken ilgiyi göstermiyordu. Sony Center kurulduğuna sevindim :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı