Sony Xperia Z1 Compact mı LG G2 mi?

Batuhan Yılmaz.

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, 1500 tl bütçem var sizce xperia z1 compact mı almalıyım lg g2 mi?

Sony Xperia Z1 Compact.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Z1 Compact almayı düşünüyorum tasarımı bana LG G2'den daha güzel geliyor ama hala kararsızım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hoşuna gittiyse alabilirsin. Z1 Compact güzel bir telefondur. Güzel renkleri de var.

Egemen, Z1 Compact'ta USB 2.0 var çok yavaş değil dimi ? Bir sıkıntı çıkarır mı 3.0 olmaması ?

LG G2 de USB 2.0. 3.0 olsa daha iyi de yok diye de Dünya'nın sonu değil. Zaten hızlı bir hafıza kartı alman lazım.

Fikirlerin için sağ ol Egemen. Bir sorum daha olacak, z1 compact'ın ekranında gorilla glass yok ekran dayanıklılığı sence iyi mi ?

Gorilla Glass olması başına hiçbir şey gelmeyeceği anlamına gelmiyor ki. Bozuk para, anahtarlık ile koy aynı yere telefonu. Gorilla Glass dinlemez çizer ekranı. Kendi özel koruma sistemi var ekranda. Dediğim gibi fark etmez hangi ekran tipinde alırsan al dikkat etmek zorundasın.

Ben cevap vereyim. Gorillas Glass üçten yaklaşık 7-8 kat dayanıklı Dragontrail cam var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…