Sony Xperia Z1 TFT Ekranı Farkı

Alırlar, kendilerine kalacaklarını bildikleri için kasasına hasar verirler sizin suçunuz derler 1500 TL masraf çıkarırlar. HızlıAl.Com'da 1900 TL.
Müşteri memnuniyeti denilen bir şey var ben bir kere ürün alırım mesela telefonu hepsiburada'dan aldım arıza çıktı yolladım bana artı masraf çıkarttılar bende artık bu siteden hiç birşey almayacağımı ve çoğu kişilere önermeyeceğimi biliyorum herkeze böyle yapsalar telefonlar satmaz zaten ama benim telefonumda arıza çıktığında halledilir memnun kalırsam ben belki o siteden çoğu kişiye telefon aldırabileceğim böyle düşünmek lazım birazda.

Bak bundan bahsediyorum. LG fanısınız heralde herkes sevdiğini över sizinle tartışmaya giremem.

Bak bundan bahsediyorum. LG fanısınız heralde herkes sevdiğini över sizinle tartışmaya giremem.

Bi forumda LG fanı bi forumda Sony fanı oluyorum o da komik birinin avantajını diğerinin dezavantajını söyleyince insanlar kendi üretmiş gibi savunuyor telefonlarını.

Kardeşim sıkıntı değil tam tersine daha stabil çalışmasını sağlar. İlerde sıkıntı da yaşamazsın çünkü yeni nesil li-on piller kullanılıyor artık. Misal bir Samsung telefonu genelde ilerde kasma yaratır. Çünkü pili çıkıyor. Bir alakası yok onla ama pili çıkmayan telefonlar kesinlikle daha stabil çalışıyor. İphone' u örnek verebiliriz bu konuda. İphone Kullanıp'da pil sıkıntısı yaşayan pek görmemişsindir sanırım. Çünkü pili çıkmıyor. Fakat Samsung kullanan birinin pilden sıkıntı çektiğini en az 5 kişiden duymuşsundur. Kamerada ise dediğim gibi gözle göremezsin. Sadece Z2 ilk çıktığında fark vardı oda 4.4.2 'den dolayı. Fakat Z1 ' e de 4.4.2 gelince arada hiçbir fark kalmadı. Z1 sana 4 senede gider 5 senede. Stabillik önemli uzun süreli kullanım için. Xperia Z1 ' de ısınmaya gelecek olursak biraz ısınan bir telefon yalan yok. Fakat 2 saat durmadan Asphalt oynamazsan da rahatsız edecek bir ısı kesinlikle vermez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…