Sony Xperia Z2 Dokunmatik Sorunu

Bu arada tüm dünyada garantisi var bazı ülkelerde 1 bazı ülkelerde 2 yıl, ve tr de 2 yıl.
Benim aldığım üründe sadece Dubai garantisi vardı diye hatırlıyorum. Bazı ürünlerde tüm dünyada garanti olamayabiliyor sanırım. Olmaması da iyi olmuş, yoksa aynı çileyi ben de çekecektim.

Benim aldığım üründe sadece Dubai garantisi vardı diye hatırlıyorum. Bazı ürünlerde tüm dünyada garanti olamayabiliyor sanırım. Olmaması da iyi olmuş, yoksa aynı çileyi ben de çekecektim.
Haklısın, çok şanslısınız cidden.

servise yolladım zaten 700 tl ücret istediler bende yaptırmadım anakartta sorun olsa telefon hiç açılmaz diye düşünüyorum bide başka biyere yollıcaz artık yapcak bişey yok

Dışarıda 300tl ye ekran değişebilirsin bana 1200 demişlerdi bende dava açtım aldım

dokunmatik panel arızalı sanırım bende dava açıcamda telefonun arka kapağıda kırıldı ondan sıkıntı olabilirmi acaba

Servise yolladım zaten 700 tl ücret istediler bende yaptırmadım anakartta sorun olsa telefon hiç açılmaz diye düşünüyorum bide başka biyere yollıcaz artık yapcak bişey yok.
Fazladan para alacakları için her zaman, neredeyse her marka hep anakartta sorun var derler.
Dokunmatik panel arızalı sanırım bende dava açıcamda telefonun arka kapağıda kırıldı ondan sıkıntı olabilirmi acaba.
Evet yaratabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…