Sony Xperia Z3 Şebeke Sorunu

yagizhco

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle herkese merhaba
Cihazımı ekran değişimi için Saints Computer firmasına gönderdim kendilerine güvendiğim için. Fakat ekranı değiştirip bana geri gönderdiklerinde şebeke sorunuyla karşılaştım. Evimde ve işyerimde 2G/3G full çekerken artık sinyal sürekli gidip geliyor. İnterneti kullanamıyorum ve kimseyle görüşemiyorum. Hattımı başka telefonda denedim aynı yerde hiç bir sorun yok ve cihazıma başka hat taktım sorun yine devam ediyor. Yazılımsal bir sorun olabilir diye düşündüm telefonu recovery yaptım. Sorun çözülmedi. Ekran değiştirdikten sonra cihaza ne olmuş olabilir. Böyle sorunlar yaşayan ve ya bu konuda bilgisi olan varsa fikirlerini bekliyorum.

Aynı sorunu ben de yaşadım .Servis anten de hasar oluşmuş değişmesi gerek dedi . 200 liraya değiştirdiler. 1 ay sonra aynı sorun nüksetti. Ben de sattım.

Kullanıcı hatası diyecekler büyük bir ihtimalle. Ne malum senin yapmadığın tarzında bir konuşma içerisine girebilirsin.

Aynısı şuan bende de var sorunun çözüldü mü abi ben telinkapadım 1saat sonra açtım gitmiş şebeke gelmiyor 24 saat oldu nerdeyse

Öncelikle herkese merhaba
Cihazımı ekran değişimi için Saints Computer firmasına gönderdim kendilerine güvendiğim için. Fakat ekranı değiştirip bana geri gönderdiklerinde şebeke sorunuyla karşılaştım. Evimde ve işyerimde 2G/3G full çekerken artık sinyal sürekli gidip geliyor. İnterneti kullanamıyorum ve kimseyle görüşemiyorum. Hattımı başka telefonda denedim aynı yerde hiç bir sorun yok ve cihazıma başka hat taktım sorun yine devam ediyor. Yazılımsal bir sorun olabilir diye düşündüm telefonu recovery yaptım. Sorun çözülmedi. Ekran değiştirdikten sonra cihaza ne olmuş olabilir. Böyle sorunlar yaşayan ve ya bu konuda bilgisi olan varsa fikirlerini bekliyorum.

Tekrar servise gönderdim ve durumu anlattım. Başta bizlik bir problem yok siz zaten telefonu daha öncesinde düşürüp bize ekran değişimi için yollamışınız. Bu yüzden telefonun başına herşey gelebilir. Elektronik alet sonuçta deyip saçmaladılar. Ama üstüne gidince ücretsiz şekilde yaptılar. Anakartta bir sıkıntı oluşmuş. Onu düzelttiler. Uzun süredirde kullanıyorum. Ama ekran gene gitti. Çok ufak düşmelerde telefon parçalanıyor. Mümkünse sat gitsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı