"Soru" şeklinde açılan konularda nasıl "sorun çözüldü" yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Erdal Bakkal

Kilopat
Daha fazla  
Eskiden "en iyi cevap" seçmeden sorun çözüldü yapabiliyorduk şu an nedense o seçenek yok (veya ben bulamadım).
Eğer "en iyi cevap" seçmeden "sorun çözüldü" yapamıyorsak kimsenin cevap yazmadığı bazı "soru" konularım var "sorun çözüldü" yapmak istiyorum. "Sorun hâlâ devam ediyor" algısı olur diye.
Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuda başlığının yanında olması gerekiyor eğer yok ise çözümleri ekleyerek konuları raporlayın, moderatör arkadaşlar çözüldü yapacaktır.

Son düzenleme:
Konuda başlığının yanında olması gerekiyor eğer yok ise konuları raporlayın "çözüldü" yazarak, moderatör arkadaşlar çözüldü yapacaktır.
Maalesef yok.
yok.PNG

"çöz" Kelimesini arattım sayfada belki "Sorun Çözüldü" butonunu bulurum diye ama yine çıkmadı.

Recep Baltaş veya Ali Güngör bununla ilgili bir açıklama yapmıştılar. Bir sebepten dolayı suistimal edildiği icin en iyi cevap seçilmeden konu çözüldü olarak isaretlenemiyormus artik. O özellik kalkmış. En iyi cevap seçildikten sonra "sorun çözüldü" olarak otomatik isaretleniyormus.

Büyük ihtimalle çözümün ne olduğunu söylemeden konuyu çözüldü olarak isareyledikleri içindi.

@261538 Sizi de etiketliyorum çünkü moderatör olmuşsunuz ve sistem değişti haberiniz olsun istedim. Hayirli olsun bu arada. Kotu anlamda söylemedim bu arada yanlış anlamayın :D

@marcel'o Üye olduğum süre içerisinde 1 ya da 2 kere açmışımdır soru konusunu, değiştiğini bir yerde okuduğum şu an aklıma geldi, o an için aklıma gelmedi, üyeyken herşeye dikkat etmiyorsunuz:) Eksik kavram kullandığımı da fark ettim, çözüldü olarak raporlanan konuları çözüldü olarak işaretlenmeden önce konuya "çözümü yazarsanız sonraki arkadaşlar için yardımcı olacaktır" mesajı ekliyoruz ekledikten sonra konuları çözüldü işaretliyoruz.

Teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı