Sorumlu dersler nasıl verilir?

Cem Sonışıl

Hectopat
Bu virüs olaylarından sonra 2.dönem sınavları araya kaynadı ve bildiğiniz gibi 1.dönem notu neyse 2.dönem de aynı şekil olacak ancak sormak istediğim bir şey var. 12.sınıfım bu sene mezun olacaktım ve biyolojim ilk dönem 48.5'tu, önceki senelerde sadece edebiyat ve 2.yabancı dilden kalırsan sorumlu oluyordun, diğer derslerden kalınca sadece teşekkür, takdir vs alamıyorduk. Bu dönem sıkıntısız mezun olacak mıyım sizce yoksa sırf bu seneye özel bir telafi sınavı falan yapma gibi bir olayları var mı? Aklımı bayadır kurcalıyor şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu virüs olaylarından sonra 2.dönem sınavları araya kaynadı ve bildiğiniz gibi 1.dönem notu neyse 2.dönem de aynı şekil olacak ancak sormak istediğim bir şey var. 12.sınıfım bu sene mezun olacaktım ve biyolojim ilk dönem 48.5'tu, önceki senelerde sadece edebiyat ve 2.yabancı dilden kalırsan sorumlu oluyordun, diğer derslerden kalınca sadece teşekkür, takdir vs alamıyorduk. Bu dönem sıkıntısız mezun olacak mıyım sizce yoksa sırf bu seneye özel bir telafi sınavı falan yapma gibi bir olayları var mı? Aklımı bayadır kurcalıyor şimdiden cevaplar için teşekkürler.
Mezun oldun mu?

Bu virüs olaylarından sonra 2.dönem sınavları araya kaynadı ve bildiğiniz gibi 1.dönem notu neyse 2.dönem de aynı şekil olacak ancak sormak istediğim bir şey var. 12.sınıfım bu sene mezun olacaktım ve biyolojim ilk dönem 48.5'tu, önceki senelerde sadece edebiyat ve 2.yabancı dilden kalırsan sorumlu oluyordun, diğer derslerden kalınca sadece teşekkür, takdir vs alamıyorduk. Bu dönem sıkıntısız mezun olacak mıyım sizce yoksa sırf bu seneye özel bir telafi sınavı falan yapma gibi bir olayları var mı? Aklımı bayağıdır kurcalıyor şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Hangi derslerden sorumlu isen, o dersin belirli günlerde okul yönetimi tarafından sınavları oluyor. "50" barajını geçmiş olman lazım. Böylece sorumluluk kalkıyor. Ayrıca sorumluluk dersleri e-Okul'un uygulamasında ya da web sitesinde var. Bakabilirsin. Biyoloji sorumluluk istemiyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı