Sorumluluk sınavında cevapları verirler mi?

Deniz Gemici

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 2 senedir edebiyattan kalıyorum 9.sınıf ta hoca 49'da bıraktı, 10.sınıfta da corona virüs çıktı ve 2.dönem daha çok çalışıp 10.sınıfta geçecektim şu an ise 11.sınıfım 2 senedir geçemiyorum ne yapmam lazım? Çok konu var ve 2 tane sınava gireceğim, hocalara söylesem cevapları verirler mi çünkü seneye 12 olacağım, eğer veremezsem mezun olamıyorum, ne yapmam lazım? Sınava da çalışıyorum fakat konular çok fazla hangisini aklıma sokacağım inanın ki bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnadına zor soran hocalar da var uğraşmamak için 51 verip geçiren de. Sizinki uğraşan tipte sanki. Çok konu var ama 1 hafta günlük 2 saatlik ezberle 85 üstü yapılır emin olun o kadar zor değil edebiyat. Ben son gün çalışmayla 60-85, 2 gün çalışmayla 80-90 alıyordum sınavlardan.

İnadına zor soran hocalar da var uğraşmamak için 51 verip geçiren de. Sizinki uğraşan tipte sanki. Çok konu var ama 1 hafta günlük 2 saatlik ezberle 85 üstü yapılır emin olun o kadar zor değil edebiyat. Ben son gün çalışmayla 60-85, 2 gün çalışmayla 80-90 alıyordum sınavlardan.

Söyle bir şey de var yani 12 olacağız üniversite sınavım var bunu göz önünde bulundurup geçirmesi lazım sanki bir daha görüşeceğiz hem bizi hem de kendilerini uğtaştırıyorlar cidden hocalar bir de de zor soruyor.

Beni 44,5 ortalama ile bırakan hocam vardı. Sorumluluk sınavında yardımcı oldu geçtim, sağ olsun.
Yardım edebilir, kişiden kişiye değişir. Hocanıza gayret ettiğinizi gösterin, eminim yardımcı olacaktır
yada dürüst olup konuşun.

Söyle bir şey de var yani 12 olacağız üniversite sınavım var bunu göz önünde bulundurup geçirmesi lazım sanki bir daha görüşeceğiz hem bizi hem de kendilerini uğraştırıyorlar cidden hocalar bir de zor soruyor.
Hocam şu an 11 iseniz daha 2 yıl var sınava. Üniversite sınavı bahanesini kabul etmezler.

İnanın kötü durumdayım 3 gündür moralim çok bozuk çalışmak istesem bile çalışamıyorum.
Hep bahane bunlar :D Ben de sevmediğim için az çalışırdım, 12'de de az çalıştım. YKS'de de yanlışlarımın yarısından fazlası Türkçe oldu bu yüzden. Pişman değilim çünkü istediğim bölümü kazandım ama kazanamasam üzülürdüm bayağı. Siz de sonra mezun olamadım diye üzülmek istemiyorsanız 2-3 gün kendinizi sıkın, geçin kurtulun sınavdan.

Geri
Yukarı