Sosexit kitapları iyi mi?

barinuz

Hectopat
Daha fazla  
Instagram'da gezerken böyle bir sayfaya denk geldim çoğu yerde reklamı yapılmış. Yorumlarda da övüyorlar ama bot mu değil mi bilemedim. Alıp kullanan var mı bu ders notları olsun paragrafları TYT şeyleri falan iyi midir bu Sosexit'in?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoda sadece ÖSYM'nin sitesini açmış aşağı yukarı yapıyor. Arkaplan müziğinden bile sayfanın boş bir şey olduğu anlaşılıyor. Yüksek ihtimal 12K'nın %80'i bottur. Kendi sayfası dışında instagram sayfalarına reklam verdirtmiş. Boş sayfa.

Kaliteli yayın olsaydı zaten duyulurdu, böyle saçma reklamlara gerek kalmazdı.
3D, Acil, 345, Apotemi gibi yayınlardan şaşmayın, kaliteli yayınlardır. Ders notu olarak Benim Hocam serilerine bakabilirsiniz benim hoşuma gitmişti.
Paragraf olarak Sıfır Risk kitabını öneririm.

sosexiti herkes bilmez bnde bikaç gün önce keşfettim merak edip hepsini satın aldım bence gayet iyi ürünleri tavsiye ederim

sosexiti herkes bilmez bnde bikaç gün önce keşfettim merak edip hepsini satın aldım bence gayet iyi ürünleri tavsiye ederim
Hesap niyeyse benim konu açıldıktan sonra açılmış...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…