Sosyal medya hesaplarım çalınmış

Ben Postegro falan kullanmıştım bir ara. Postegro veya takipçi analizi gibi Instagram'a bağlı 3. sınıf uygulama kullandıysanız, bu tür durumlar oluyor. Ben hala Postegro kullanıyorum işim bitince hemen şifresini değiştiriyorum. Geçenlerde unutmuşum sabah bir uyandım dünya da takip etmediğim erkek hesapları kalmamış bari bir kaç tane kız takip edeydi

Yani kısacası senin kullanacı adın ve şifren takipçi satan bir platformun havuzuna düşmüş. O senin takip ettiğin hintliler parayla takipçi satın almışlar sistem o havuzdan seni de dahil ediyor. Şifreni değiştirirsen sıkıntı kalmaz ama garanti olsun içim rahat etsin diyorsan kullanıcı adı mail telefon güvenlik için ne var ne yoksa hepsini değiştir.

Bilgisayar kapalı telefondayım şu an. Uykum var uğraşmak istemiyorum. Yarın yapacağım zaten merak etme.
Bu tür işler, yarına bırakılabilecek işler değil. Olabildiğince çabuk olmanı tavsiye ederim. Yarın bütün hepsinin bilgileri değiştiğinde şaşırma.

Size tavsiyem bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan giriş yapmayın hiçbir şeye. Anne veya babanızın telefonundan giriş yapın mailiniz de gidebilir.

Bildiğime göre eğer şifreleriniz tarayıcıya kayıtlıysa ve çerezlere izin verildiyse size SMS gelmeden çalabiliyorlar.

Virüs taraması yapacağım. Sonucu atarım buraya.
Arkadaşlar ben geldim. Durum bu. Sebebi belli oldu.

Hepinize teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    531,5 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…