Sosyal medya hesaplarını silme

nndjf

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar.
Başlığı açıklamam gerekirse Google, Youtube, Facebook, Twitter, mail adresleri vb. bildiğimiz her şeyden geçmişi silip hesapları kapatmak, bilmediğimiz Facebook bağlantısı vb. ile üye olduğumuz ve unuttuğumuz üyeliklerle ilgili ne yapabiliriz? Mail adresimize gelen mesajları üyelik bilgilerini unuttuğumuz için siteden engelleyemediğimizde mailden engelleme şansımız var mı ? Kısaca internetteki her şeyimizi silip tekrar düzenli bir internet hayatına nasıl başlayabiliriz?

Kayıt olurken kullandığın cep telefonları ve mail adresleri ile sosyal medyalarda şifremi unuttum yapın hangileri varsa size sıfırlama linkleri gelir ve hesapları açar ve sonra hesap ayarlarından hesapları siler veya kapatırsınız. Topluca kolay olsun diye bir program arıyorsan hiç arama. Nasıl açarken ek tek açıyorsan tek tek kapatacaksınız.
Geri dönüşü olmayan, sonradan pişman olacağın hesaplar açmayacaksınız düzgün internet hayatınız olmasını istiyorsanız.
İnsan olanın bir e maili olur, bir telefonu olur, bir sosyal medyada bir hesabı olur.

Hiçbir şekilde erişiminizin olmadığı hesaplar için kullandığınız şeyin müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor, ben bu tür sorunlarda iletişime geçip kimliğimin fotoğrafını atıyorum ve kısa bir süre içerisinde sorunum çözülüyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı