Sosyal medyada ingilizce içerik üretmek için nasıl yabancı hesap açılır?

DarkiNS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. TikTok, Instagram ve YouTube Shorts olmak üzere içerik üretmek istiyorum ancak dil İngilizce olacak ve yabancı ülkelerde erişilsin istiyorum. Bunun için VPN kullanabilirim ancak o zaman da shadowban atılıyor deniyor ve zaten telefon numarası Türkiye olduğu için yine buraya yönlendiriyor. bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konumun illa yabancı olmasına gerek yok ki. İçeriklerin, etiketlerin vs hepsi İngilizce olursa zamanla hedefleme oturur. Türkiye'den yurtdışına içerik üreten çok kanal var. Ben de yıllardır Youtube'a global içerik üretiyorum, yalnızca %7'si TR erişim.

Konumun illa yabancı olmasına gerek yok ki. İçeriklerin, etiketlerin vs hepsi İngilizce olursa zamanla hedefleme oturur. Türkiye'den yurtdışına içerik üreten çok kanal var. Ben de yıllardır Youtube'a global içerik üretiyorum, yalnızca %7'si TR erişim.
VPN türevi bir şey kullanıyor musunuz? Para kazanma Türkiye olduğu için TL diye biliyorum.

VPN türevi bir şey kullanıyor musunuz? Para kazanma Türkiye olduğu için TL diye biliyorum.
Kullanmıyorum. Söylediğim gibi gerek yok. Evet Adsense üzerinden TL fakat bunlar düşüneceğin son şeyler. İlk düşünmen gereken içerik ve ilerleyiş. İlk hedefin para kazanmak olursa ilerleyemezsin.

Kullanmıyorum. Söylediğim gibi gerek yok. Evet AdSense üzerinden TL fakat bunlar düşüneceğin son şeyler. İlk düşünmen gereken içerik ve ilerleyiş. İlk hedefin para kazanmak olursa ilerleyemezsin.

Öyle gerçekten de sormak önemli, hangi programlar var sizde? Ben şu an CapCut kullanıyorum ancak Premier veya DaVinci öğrenmek istiyorum OBS de iyi diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı