Sosyal medyada sponsorlar ne kadar kazandırıyor?

gümüşhaneli

Decapat
Yer
Morioh
Sistem nasıl işliyor?

-Günün sonunda ne kadar kazanıyoruz?

-Takipçiler bot olsa da sayılıyor mu?

-Sosyal medyada attığım bir fotoğraf, video nasıl daha öne çıkıyor veya çıkarılabiliyor?

Şahsen;

Sahte çekiliş yapıp kitle toplayıp sponsorluk alanlar.

Paylaşımı sırf "LGBT" veya "sjw" olduğundan gelen takipçiler.

Ülkemizde isyan edilecek tonla konu olduğundan birine isyan edip kitle toplayıp sponsorluk falan alanlar.

Bunları gördükçe "ben niye yapmıyorum?" diyorum.

Sistem nasıl işliyor?

-Takipçiler bot olsa da sayılıyor mu?

-Sosyal medyada attığım bir fotoğraf, video nasıl daha öne çıkıyor veya çıkarılabiliyor?

Şahsen;

Sahte çekiliş yapıp kitle toplayıp sponsorluk alanlar.

Paylaşımı sırf "LGBT" veya "sjw" olduğundan gelen takipçiler.

Ülkemizde isyan edilecek tonla konu olduğundan birine isyan edip kitle toplayıp sponsorluk falan alanlar.

Bunları gördükçe "ben niye yapmıyorum?" diyorum.

Cevap: O ancak siz ile sponsorluk anlaşması yaptığınız firma arasındaki anlaşmaya bağlı. Sizin o firmanın ne kadar reklamını yapabileceğinizi düşünüyorlarsa o kadar kazanırsınız. Örnek vermek gerekirse; online yemek siparişi verdiğiniz bir site ile anlaştınız diyelim; size özel bir link verilir ve o ay yada yaptığınız anlaşmaya göre bir yılda size verilen o özel link üzerinden kaç kişi sipariş vermiş buna bakılır. Bu cevabım ve örneğim sistemin nasıl işlediğine de bir yanıt aslında.

Birincisi sahte takipçilerle sponsorluk yapamazsın.
Eğer bir şahıstan reklam alıyorsan yaptığın reklamın karşılığını vermen gerekiyor.
Reklam verdiğin sayfanın takipçi sayısının artması gerekiyor ve buna etkileşim de dahil.
Yani kısacası ismini kanıtlaman lazım saygı değer dostum.
İnstagram üzerinde keşfete düşebilmen için takipçi sayının 5-10 K üzerinde olması gerekiyor.
Takipçilerinin, paylaştığın gönderileri kaydetmesi, yorum yapması, ve beğeni yapması lazım.
Umarım açıklayıcı olmuşumdur.

Geri
Yukarı