Sosyal üyeleri hangi telefonu kullanıyor?

Hangi marka telefon kullanıyorsunuz?

• Apple

Oy: 69 23,0%
  • Samsung

Oy: 100 33,3%
  • Huawei

Oy: 33 11,0%
  • Xiaomi

Oy: 55 18,3%
  • Vestel

Oy: 1 0,3%
  • General Mobile

Oy: 6 2,0%
  • ASUS

Oy: 5 1,7%
  • LG

Oy: 7 2,3%
  • Nokia

Oy: 3 1,0%
  • Diğer

Oy: 21 7,0%

• Oy verenlerin toplamı
    300
4 senedir J7 2015. herhalde bozulana kadar gider:'(

İlk bu telefonu yazmışım. Harbiden bir süre sonra telefon bozuldu. Pandemi zamanı Mersin'e gitmiştik tatile, bir süre sonra telefonun ekranı yeşilli pembeli bir şey olmuştu. Bende yerine Xiaomi Redmi Note 8 (2020 Ağustos galiba) almıştım.

Note 8'de yavaş yavaş kafayı yemeye başladı. Bende gidip Samsung Galaxy S23 Ultra aldım (13.11.2023 pazartesi günü). Herhalde 4-5 sene dayanır bana.

Son düzenleme:
Huawei Mate 10. 3 sürüm Android güncellemesi almasıyla beklentilerimi aşan bir cihaz oldu. 6.yılını doldurmak üzere bende ve hala daha taş gibi. Yoğun kullanımda pili 1 gün yetiyor ve hala dahi uygulamalar sorunsuzca açılıyor RAM'i 4 GB olmasına rağmen. Ambargo öncesi amiral gemisi olduğundan da Google uygulamalarında sorun çıkarmıyor.

Bende aynı tepkiyi almıştım :D Hatta şarj aleti çin başlıklı diye dalga konusu olmuştum.O değilde Poco f5 e geçtim 1 ay önce ama note 3 hala cayır cayır çalışıyor.
Xiaomi Mi Note 3 kullanıyorum 2018 başında almıştım o zamanlar Çin telefon mu alınır diye dalga geçen bütün arkadaşlarım Xiaomi kullanıyor şu an.

Geri
Yukarı