Sosyalde BF4 Çekilişi Olur Mu Acaba ?

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B
Evet, sacmalik. Alti ustu bir oyun cekilisine katilmak icin para mi vereceksin? Kazanip kazanamayacagin bile belli degil.

Ayrica ben bir firma olarak is yapmiyorum ki urunumu satmak icin cekilis yapayim? Eglencesine bir cekilis oyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsan gibi fikrimizi beyan ettik, bir şey söyledik, tersledin, azarladın, hakaret ettin ve terbiyeden yoksun olan benim öyle mi? Peki sen haklısın, sen en iyisisin, sen yendin, arkadaşım.

Tersledim, azarladım ve hakaret ettim değil mi? Bir çekilişe bir miktar ücret ödeyerek katılmanın saçma olduğunu söyledim. Nasıl bir çıkarım yaptıysan artık, şaşırtıyorsun insanı.

Oruçlu musun bilmiyorum ama Allah'ını seviyorsan git bir nefes al, kafana su dök, geri ve gel sekmeyi yenile ve yazışmamızı baştan aşağı tekrar oku.
Serverlarında admin olduğum Bilge Oyuncu ara ara çekiliş yapar ve çekiliş sonucu talihliye 200 - 300TL değerinde bir item verilir. Katılım 2.5TL değerinde bir item ile olur. İşin içindeyim. Sen ister buna saçmalık de ister ilgi duy umrumda değil. Böyle bir şey var aç gözlerini.
Süper Loto, sayısal loto, milli piyango, dediğin ücretli bir çekiliş değil mi?

Seneler önce oruç tutardım, ancak şimdi tansiyon ilacı kullandığımdan tutamıyorum.

Belirtmek istediğim ana fikri tekrardan paylaşıyorum:

"Alti ustu bir oyun cekilisine katilmak icin para mi vereceksin?"

Ayrıca, ben Süper Loto'nun veyahut milli piyangonun ücretsiz çekiliş olduğunu söylemedim ki. Saçma olduğunu söyledim. Benim düşüncem böyle. Bir çekilişe katılmak için para verecek değilim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı