Sosyalden Blog'a geçmek

BeritKaan

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci :)
Merhaba, bir süredir özel birlikler ile alakalı yazılar yazıyorum, ancak çok ilgi alamadım. Belli süre sonra yazılarım okurlar tarafından görünmüyor sanırım. Bu yazılarımı blog bölümüne taşımak istiyorum, fakat kopyala yapıştır gibi olacak. Bir kuralda aynı şeyleri kopyalamanın yasak olduğuna dair bir kural gördüm ama tam olarak, ne içindi bilemiyorum. Blog için en baştan yazmak istemiyorum hali ile. Konuda bilgisi olan var ise, bunun sakıncalı olup olmadığı konusunda yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tavsiyeyi benden almıştınız :) Evet, kopyala yapıştır yapmanın yasak olduğunu biliyorum. Referans vs. gösterip bilgiyi doğrulamanız gerek. Ayrıca aşağıda kalan konularınızı ''öne çıkar'' diyerek üste taşıyabiliyorsunuz.
Moderatörlerin anlayış göstereceğinden eminim.
@Lord Raiden

Son düzenleme:
Blog bölümü epeydir ölü gibi bir şey. Pek tavsiye etmiyorum :)

Blog kısmında yazılar paylaşmak için en az 100 mesajınız olmalı.
Şu an 102 mesajınız gözüküyor ve artık blog oluşturup yazılarınızı orada paylaşabilirsiniz.

Önceki konularınızı tekrar açamazsınız blog bölümünde. Bu, çifte konu cezası almanıza neden olabilir.

Bu tavsiyeyi benden almıştınız :) Evet, kopyala yapıştır yapmanın yasak olduğunu biliyorum. Referans vs. gösterip bilgiyi doğrulamanız gerek. Ayrıca aşağıda kalan konularınızı ''öne çıkar'' diyerek üste taşıyabiliyorsunuz.
Moderatörlerin anlayış göstereceğinden eminim.
@Lord Raiden
Dediğiniz günden beri aklımdaydı, bir süre daha bekleyeceğim sanırım.
Blog kısmında yazılar paylaşmak için en az 100 mesajınız olmalı.
Şu an 102 mesajınız gözüküyor ve artık blog oluşturup yazılarınızı orada paylaşabilirsiniz.

Önceki konularınızı tekrar açamazsınız blog bölümünde. Bu, çifte konu cezası almanıza neden olabilir.
Tam beklediğim cevap. O halde daha farklı, daha detaylı konuları yazacağım sanırım. Cevaplarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı