Sosyal'e Tarih Bölümü açılsın mı?

Sosyal'e Tarih Bölümü açılsın mı?

• Evet

Oy: 61 78,2%
  • Hayır

Oy: 17 21,8%

• Oy verenlerin toplamı
    78
@Salih METİN Bilim konularında BERWAR ve Painkiller'a yapılanlara bakıyorum da, tarih bölümünde de bana yapılır benzer şeyler. Sonra biri çıkacak bana diyecek senin kafanı keseceğim diye, adres vereceğim gel kes diye. Gene ben ban yiyeceğim. :D

Açılsa da uğramam hatta konuları açıp yazılanlara bakıp kendimi strese bile sokmam. :D

Yanlış hatırlamıyorsam, dün "Havacılık" bölümünde mesaj yazanlardan birisi sizdiniz. Çok güzel bir münazara vardı. Aynısı neden yaşanmasın Tarih bölümünde :)
Buraya uğrayan insanlar kendini bilen insanlar genelde. Kafa kesen tayfanın seviyesini aşan bir kategori olduğundan uğrayamıyorlar. En fazla Boeing vs Airbus'da anlaşmazlıklar çıkıyor, onda da fazlasıyla inatlaşıyoruz.

Tiyatro bölümünde sadece "6" (Altı) konu yer almasına rağmen, hâlâ açık bulunmaktadır.
Tiyatro bölümünün akıbetini başka bölümler de yaşasın istemiyoruz. Bu yüzden sitede bölüm açılmasını gerektirecek kadar konu olmalı.

Şu an kimseyi Tarih konuşmaktan alı koyan yok, neden Tarih konusu görmüyorum?

Siz sanıyorsunuz ki bölümü açalım, bunlar olur. Tiyatro bölümü açtık, neden olmadı?

Son mesajla böyle bir bölümün açılmasının yolu açıkça belli oldu kanımca. Böyle bir bölümü yaşatacak arkadaşların, önce bu canlılığı yaratması gerekiyor. Tek bir başlıkta toplanacak konular yeterli sayıyı ve ilgiyi bulduğunda isteğinize kavuşacağınızı düşünüyorum.

Tiyatro bölümünün akıbetini başka bölümler de yaşasın istemiyoruz. Bu yüzden sitede bölüm açılmasını gerektirecek kadar konu olmalı.

Şu an kimseyi Tarih konuşmaktan alı koyan yok, neden Tarih konusu görmüyorum?

Siz sanıyorsunuz ki bölümü açalım, bunlar olur. Tiyatro bölümü açtık, neden olmadı?
Pekâlâ. Anlıyorum sizi. Aynı olayın, tekerrür etmesine gerek yok. Tarih ile ilgili konuları, "Blog" sayfasında paylaşmaya çalışacağım (Belki konu dışı da olabilir.)
Sizler (Yönetim), bu canlılığı gördüğünüzde -eminim ki- adımlarınızı atacaksınızdır.
Bu arada, cevabınız için teşekkür ederim.
@MF

Son düzenleme:
Pekâlâ. Anlıyorum sizi. Aynı olayın, tekerrür etmesine gerek yok. Tarih ile ilgili konuları, "Blog" sayfasında paylaşmaya çalışacağım (Belki konu dışı da olabilir.)
Sizler (Yönetim), bu canlılığı gördüğünüzde -eminim ki- adımlarınızı atacaksınızdır.
Bu arada, cevabınız için teşekkür ederim.
Blog bence amaca uygun değil, sonuçta bunun bir bölüm olması için konu dışı daha uygun olur diye düşünüyorum. Ayrıca size bir tavsiyem daha olacak, facebook grupları ve benzeri ortamlarda bilgili kişiler düşük seviyeli kitlelerden çok çekiyor, tanıdıklarınız varsa burada oluşturabilecek seviyeli tarih ortamı konusunda size yardım edebilirler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı