Soulworker tek oyunculu oynanıyor mu?

Önder Doruk

Hectopat
Daha fazla  
Bu aralar anime oyunlarına sardım elimdede soulworker adlı oyun var ama duydumki serverlar kapanmış. Japonya serverinde oynayın diyorlar ama bende bayağı ping çıkabilir. O yüzden tek oyunculu oynamak istiyorum. Pek de emin değilim, 8 GB boşuna gitmesini istemiyorum.

Bu aralar anime oyunlarına sardım elimdede soulworker adlı oyun var ama duydumki serverlar kapanmış. Japonya serverinde oynayın diyorlar ama bende bayağı ping çıkabilir. O yüzden tek oyunculu oynamak istiyorum. Pek de emin değilim, 8 GB boşuna gitmesini istemiyorum.
Eskiden oynardım, şuan ne durumda olduğu hakkında bilgim yok. Fakat Soulworker tamamen Dungeon odaklı bir oyun. Şahsen ben beğenmiyorum. En fazla 1 hafta sarıyor. Hele ki günlük birkaç saat oynuyorsanız çok daha çabuk sıkacağını düşünüyorum. Velhasıl kelam, sorunuz hakkında bilgim yok ben size farklı bir oyun önereyim.

Genshin İmpact Şuan'da en iyi anime tarzında ki mmo oyunu olduğunu söyleyebilirim.

Blue Protocol Bu sene sonunda çıkması bekleniyordu sanırsam. Listenize ekleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Onu bunu bilmem ancak Genshin Impact ve Honkai Impact 3rd iyidir.

Onu bunu bilmem ancak Genshin Impact ve Honkai Impact 3rd iyidir.

Cevabın için teşekkürler :)
Eskiden oynardım, şuan ne durumda olduğu hakkında bilgim yok. Fakat Soulworker tamamen Dungeon odaklı bir oyun. Şahsen ben beğenmiyorum. En fazla 1 hafta sarıyor. Hele ki günlük birkaç saat oynuyorsanız çok daha çabuk sıkacağını düşünüyorum. Velhasıl kelam, sorunuz hakkında bilgim yok ben size farklı bir oyun önereyim.

Genshin İmpact Şuan'da en iyi anime tarzında ki mmo oyunu olduğunu söyleyebilirim.

Blue Protocol Bu sene sonunda çıkması bekleniyordu sanırsam. Listenize ekleyebilir ve takip edebilirsiniz.
Sanada ayrıca teşekkürler :)
Eskiden oynardım, şu an ne durumda olduğu hakkında bilgim yok. Fakat Soulworker tamamen Dungeon odaklı bir oyun. Şahsen ben beğenmiyorum. En fazla 1 hafta sarıyor. Hele ki günlük birkaç saat oynuyorsanız çok daha çabuk sıkacağını düşünüyorum. Velhasıl kelam, sorunuz hakkında bilgim yok ben size farklı bir oyun önereyim.

Genshin Impact şu An'da en iyi anime tarzında ki MMO oyunu olduğunu söyleyebilirim.

Peki hocam da size farklı bir sorum daha var.

Bu yeni çıkan SoulWorker'ı öneriyormsunuz?

Cevabın için teşekkürler :)

Sanada ayrıca teşekkürler :)

Peki hocam da size farklı bir sorum daha var.

Bu yeni çıkan SoulWorker'ı öneriyormsunuz?
Şahsen ben oyunların Anime tarzı grafikleri olduğunu görünce dayanamıyorum indirip oynuyorum ayrı hoşuma gidiyor. Yeni çıkan Soulworker tam benlik bir oyun olduğunu söyleyemem ama yine de güzel oyun tabii ki öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı