South Park: The Stick of Truth Türkçe yama önerisi

qoray99

Kilopat
Daha fazla  
Oyun için güvenilir Türkçe yama arıyorum. Techogame'in yamasını buldum sadece ama onu da Norton virüs olarak görüyor, yüklemek istemiyorum o yüzden. Başka bildiğiniz bir yama ya da elinde dil dosyası olan biri varsa bizimle paylaşabilir mi?

Oyun için güvenilir Türkçe yama arıyorum. Techogame'in yamasını buldum sadece ama onu da Norton virüs olarak görüyor, yüklemek istemiyorum o yüzden. Başka bildiğiniz bir yama ya da elinde dil dosyası olan biri varsa bizimle paylaşabilir mi?
Aynı sorunu bire bir yaşıyorum ben de. Norton tehdit olarak gördüğü için indirmek istemedim. Virustotal ile tarattığımda sadece 2 antivirüs programı tehdit olarak algıladı. Hala kararsızım ama norton kullanan yüzlerce insan indirdiğine göre ve dosya da 9 yıllık bir dosya olduğuna göre sıkıntı olmaz diye düşünüyorum

Aynı sorunu bire bir yaşıyorum ben de. Norton tehdit olarak gördüğü için indirmek istemedim. VirusTotal ile tarattığımda sadece 2 antivirüs programı tehdit olarak algıladı. Hala kararsızım ama Norton kullanan yüzlerce insan indirdiğine göre ve dosya da 9 yıllık bir dosya olduğuna göre sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Kurdum hocam yok say deyip Norton'dan şimdilik sorun yok gibi.

Geri
Yukarı