spacedesk nasıl kaldırılır?

edreac

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Arada sırada kullanıyordum uygulamayı. Bugün Windows 11'e geçtim ve sıfırladım bilgisayarı tamamen Windows'u yeniden kurdum. Bir baktım görev çubuğu simgelerinde spacedesk yazılımı var. Nasıl kaldıracağım bilmiyorum. Denetim masasında falan gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Revo Uninstaller ile silmeyi deneyin.

Tavsiyem Wise Uninstaller kur. Sonra programın klasörünü bul ve Wise Uninstaller'da sol alt köşede "Custom Uninstall" diye bir seçenek olacak. Programın kurulu olduğu konumu oraya tıklayıp yapıştır ve sil.

Revo Uninstaller ile silmeyi deneyin.

Uygulama çıkmadı Revo Uninstaller'da.

Tavsiyem Wise uninstaller kur. Sonra programın klasörünü bul ve Wise uninstaller'da sol alt köşede "Custom uninstall" diye bir seçenek olacak. Programın kurulu olduğu konumu oraya tıklayıp yapıştır ve sil.

Programın kurulu olduğu konumu bulamıyorum program files falan hiçbirinde yok. Sadece görev çubuğunda çıkıyor.

Uygulama çıkmadı Revo Uninstaller'da.

Programın kurulu olduğu konumu bulamıyorum program files falan hiçbirinde yok. Sadece görev çubuğunda çıkıyor.

Bir ihtimal Windows.old dosyasında olabilir. Ama zannetmiyorum çünkü sistemi baştan kurmuşsunuz.

Bir ihtimal Windows.old dosyasında olabilir. Ama zannetmiyorum çünkü sistemi baştan kurmuşsunuz.

Gerçekten garip bir durum. İnsanın başına böyle saçma olaylar gelebiliyor. Belki mantıklı bir açıklama vardır bu durum hakkında öğrenip buradan da paylaşacağım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı