Spam kısmına gelen e-posta nedir?

nomore2k

Decapat
Daha fazla  
Bugün bir platformda şifremi sıfırlamak isterken mailimde spamlar kısmında 'from dr. Hamza İbrahim' diye bir e-posta gördüm öylesine tıkladım ve tıkladığımda Gmail bana bu e-posta tehlikeli olabilir aynı e-posta birilerinin kişisel bilgilerini çalmak için kullanılmış olabilir linklere tıklamayın falan diyordu. Ve mail ingilizceydi bende o anki korkuyla hiçbir linke tıklamadan ve epostayi okumadan epostayi okunmadi olarak işaretleyip hemen sildim (çöp kutusundan da sildim). Herhangi bir tehlike falan olur mu?
Not: Olay telefonda oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün bir platformda şifremi sıfırlamak isterken mailimde spamlar kısmında 'from dr. Hamza İbrahim' diye bir e-posta gördüm öylesine tıkladım ve tıkladığımda Gmail bana bu e-posta tehlikeli olabilir aynı e-posta birilerinin kişisel bilgilerini çalmak için kullanılmış olabilir linklere tıklamayın falan diyordu. Ve mail ingilizceydi bende o anki korkuyla hiçbir linke tıklamadan ve epostayi okumadan epostayi okunmadi olarak işaretleyip hemen sildim (çöp kutusundan da sildim). Herhangi bir tehlike falan olur mu?
Hiçbir linke tıklamadıysanız olmaz.

Zannetmiyorum.

Hiçbir linke tıklamadıysanız olmaz.
hocam korkudan epostayi daha tam okumadan bile geriye gelip okunmadı olarak işaretleyip sildim. Çöp kutusundanda sildim ilk bir an linke tıklamadığım için rahatladım ama epostaya tıkladığım için foruma danışayım içim rahat etsin dedim.
Herhangi bir linke tıklamadıysanız olacağını sanmıyorum.
Yok hocam tıklamadım. Şimdi malwarebytes uygulaması ile tam tarama yapıyorum içim rahat etsin diye.

Geri
Yukarı