Spam maili

Dodo1903

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Star Destroyer
Merhabalar, dün akşam telefonuma Gmail’den bildirim geldi mail’de e-posta hesabını 10MN USD vermezsen satacağım gibi bir şey yazıyordu :) Maili açmadan sadece başlıktan okudum. Basmadan direkt sildim. Gerçek olmadığını biliyorum ama bu tip şeyler genelde spam kutusuna düşmez miydi? Bir de size sormak istedim :)

Merhabalar, dün akşam telefonuma Gmail’den bildirim geldi mail’de e-posta hesabını 10MN USD vermezsen satacağım gibi bir şey yazıyordu :) maili açmadan sadece başlıktan okudum. Basmadan direkt sildim. Gerçek olmadığını biliyorum ama bu tip şeyler genelde spam kutusuna düşmez miydi? Bir de size sormak istedim :)

Bazen böyle hatalar oluyor ama böyle maillere tıklamamanı tavsiye ederim.

Merhabalar, dün akşam telefonuma Gmail’den bildirim geldi mail’de e-posta hesabını 10MN USD vermezsen satacağım gibi bir şey yazıyordu :) Maili açmadan sadece başlıktan okudum. Basmadan direkt sildim. Gerçek olmadığını biliyorum ama bu tip şeyler genelde spam kutusuna düşmez miydi? Bir de size sormak istedim :)
Gelen maili engelle bir daha gelmesin.

Artık iyice saçmaladılar 10 Milyon USD mi? 😀
Ara sıra yanlışlıklar olabilir çok kafaya takmayın.

Geri
Yukarı