Spec Delta vs Sharkoon RGB Flow Kasa

berkaktass

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar,
Gaming gen veya İnventus üzerinden hazır toplanmış bir sistem alacağım ve üç aşağı beş yukarı sistemler birbiriyle eşdeğer fiyatta. Aynı kalitede diyebilirim. Ancak kasa konusundan pek anlamıyorum. Anlayacağınız üzere bunlardan başka bir kasa önerisine maalesef açık olamıyorum.

Corsair Carbide Spec-Delta RGB 650W 80+ Güç kaynaklı​

Sharkoon RGB Flow Tempered Glass - Sharkoon SHP-650 V2 650W 80+ EU Güç kaynaklı​

Sharkoon tek fanlı bir kasa ancak sistem 250 TL daha ucuz. sonradan aynı bütçeyle kaliteli 1 veya 2 fan daha ekleme şansım var.
İnventus firması ve estetik açıdan gönlüm Sharkoon'dan yana ancak hava sirkülasyonu-kalite konusunda hangi kasa daha iyi olur sizce?

Bir de konudan alakasız bir isyan, bu kasaların arkasında bir yerinde Ethernet kablo girişidir vb. hiçbir şey yok mu yahu? Girişler neden bu kadar kısıtlanmış?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sharkoon'un içindeki PSU C4. her an patlayabilir, güven olmaz o PSU'ya. Corsair alın.

Yanlış bilgi PSU C4 değil.

Merhabalar arkadaşlar,
Gaming gen veya inventus üzerinden hazır toplanmış bir sistem alacağım ve üç aşağı beş yukarı sistemler birbiriyle eşdeğer fiyatta. Aynı kalitede diyebilirim. Ancak kasa konusundan pek anlamıyorum. Anlayacağınız üzere bunlardan başka bir kasa önerisine maalesef açık olamıyorum.

Corsair Carbide Spec-Delta RGB 650W 80+ güç kaynaklı​

Sharkoon RGB Flow tempered glass - Sharkoon SHP-650 V2 650W 80+ eu güç kaynaklı​

Sharkoon tek fanlı bir kasa ancak sistem 250 TL daha ucuz. Sonradan aynı bütçeyle kaliteli 1 veya 2 fan daha ekleme şansım var.
İnventus firması ve estetik açıdan gönlüm Sharkoon'dan yana ancak hava sirkülasyonu-kalite konusunda hangi kasa daha iyi olur sizce?

Bir de konudan alakasız bir isyan, bu kasaların arkasında bir yerinde Ethernet kablo girişidir vb. hiçbir şey yok mu yahu? Girişler neden bu kadar kısıtlanmış?

Corsair kalitesi daha iyi Corsair tercih edin.

İki kasayı da beğenmiyorum ben. Ama baktığım zaman ikisinin arasında 250 lira fark varsa tabii Corsair'ı tercih ederim. Güç kaynağı daha iyi, kasada 3x RGB, 1 adet egzoz fanı var. Diğer tarafta sadece 1 fanla gelen Sharkoon kasa var. Maliyet-kalite kıyaslaması yaptığımda tabi Corsair daha mantıklı geliyor. Ama tekrar söylüyorum iki kasayı da beğenmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı