Efegklp

Hectopat
Benim Download-Upload hızlarım 68'e 7 fakat Steam gibi yerlerden oyun indirince 1.5-2-3, maksimum 3.5-4 MB ile indiriyor. Eskiden 6.2 sabitti. Neden kaynaklanıyor olabilir sizce? Benim düşüncem cfosspeed diye adını bilmediğim bir uygulama var ve o uygulama yüklendiğinden beri böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Speedtest sunucuları ile kullandığın uygulamanin sunucuları çok farklı yerlerde olabilir.

Hocam, bence az bir şey sallıyor. Telefon uygulamasında (iOS) 8 ping gösteriyor ama PC'de 60 ping.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bence az bir şey sallıyor telefon uygulamasında (iOS) 8 Ping gösteriyor. Ama PC'de 60 Ping.

Hocam salladığından değil hangi sunucuda 60 ping alıyorsunuz hangi sunucuda 8 ping alıyorsunuz önemli olan bu. Dünyadaki her sunucuya aynı hız ve gecikmede erişemezsiniz.

Benim sözleşmem 35Mpbs fakat Steam oyun indirirken 40Mpbs'ye çıkabiliyor. Buna ne demeli?

Hocam salladığından değil hangi sunucuda 60 ping alıyorsunuz hangi sunucuda 8 ping alıyorsunuz önemli olan bu. Dünyadaki her sunucuya aynı hız ve gecikmede erişemezsiniz.

Haklısınız hocam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…