Speedtest çalışmıyor

NRVS

Megapat
Makaleler
9
Yer
C-137
2-3 gündür böyle bir sorun yaşıyorum hız testi bir türlü başlamıyor. Sadece Cloudflare warp açıkken test düzgün bir şekilde başlıyor. Ayrıca az önce fark ettim Steam'de yeni bir hesap oluşturmaya çalışırken sürekli hata verdi ve oluşturamadım yine Cloudflare warp açarak çözdüm bu sorunu da.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Testi başlattığımda yukarıdaki gibi connecting yazıyor daha sonra hata veriyor.

Sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir?

Vallahi dün Windows 10'a format attım zorunda kaldım daha doğrusu yeni işlemci taktım TPM sıfırlamadığım için Windows'a giremedim. Neyse Windows'u kurdum ağ bağlantısında kurulumda aşırı fazla bekletti bende şaşırdım hatta neyse Windows kuruldu falan tarayıcı da sorun yok internette geziniyorum ama Ubisoft Connect, Origin vs hepsi bağlantı sorunu hataları veriyor. Battle net keza öyle. Delirdim yani. Hatta yeniden Windows 10 indirirken bile yaptı. Windows Store hata veriyor falan. Yok yani bir an ağ bağdaştırıcısı falan bozuldu sandım. Tüm sürücüler filan her şey güncel olduğu halde. Sonra tekrar format attım sonra her şey düzeldi bu sefer bekletmedi. Vallahi dün ne yaşadım bende anlamadım ya kurulum da bir sorun mu oldu nedir? Bir de Windows Store yine hata veriyordu ne yapsam olmadı sıfırladım wsreset attım neler neler. Yok en son Google public DNS 8888 8844 yapınca direk açıldı tek derdi oymuş bende anlamdım.

Şimdi sende böyle yazınca bilemedim acaba fark etmeden internette bir sorun mu yaşandı acaba denk geldi bilemedim.

Hiçbir ayar değiştirmedim hocam bende saatlerdir çözüm arıyorum ama bulamadım.

Ben DNS olarak Cloudflare kullanıyordum size zahmet 1.1.1.1 ve 1.0.0.1 yapıp dener misiniz acaba?

Hiçbir ayar değiştirmedim hocam bende saatlerdir çözüm arıyorum ama bulamadım.

Ben DNS olarak Cloudflare kullanıyordum size zahmet 1.1.1.1 ve 1.0.0.1 yapıp dener misiniz acaba?
Ben de Cloudflare DNS kullanıyorum ve şu an herhangi bir sorun gözükmüyor hocam, test yapabiliyorum. Bilginiz olsun.

Geri
Yukarı