Spider-Man 4 çıkar mı?

282742

Hectopat
Makaleler
2
İlk 3'lemeyi izledim ve bitirdim. Sonra içimde bir boşluk oluştu. Spider-Man 4 aslında yapımına başlanmıştı fakat yönetmeni olan Sam Raimi bu böyle olmayacak deyip Sony ile görüşüp iptal ettirmiş. Zaten son sahneden sonra bir devam edilmesi gerekiyordu. Peter ne yapacaktı? Mary Jane ile evlenecek mi? Devam etmeli fakat May hala daha çok yaşlandığı için göremeye biliriz. Spider-Man 3 izlemeyenler için spoiler var görmek istemeyen daha okumasın sadece son cümleyi okusun. Biliyorsunuz son film'in son yarım saat veya 1 saati Venom birleşip Sandman ile Spider-Man kapışıyor. 2v1 iken Peter'i yerden yere vuruyorlar. Sonra babasını Peter öldürdü sanan Harry, Burner veya adı her neyse olan uşağı ona babasının yaralarını temizlerken kendi planörü ile öldürdüğü kanıtına varıyor ama bunu Harry'e söylemiyor. 2v1 başlamadan önce Peter yardım istiyor ama Harry kabul etmiyor. Ardından Burner geliyor ve babanı Spider-Man öldürmedi o kendi kendisini öldürdü diyor. Harry yardıma gidiyor ve 2v2 olup kapışıyorlar. En sonda Venom Harry'nin babasını planörünü almış ve Spider-Man'i öldürücek iken Harry kendini feda ediyor ve yaralanıyor. Son sahnede ise ölüyor. Bundan sonra ne olacak?

Son cümle: Spider-Man 4 gelir mi?

Neden gelsin? O trilogy sonlandı.
Düzenleme: Sen bundan sonra çıkan Spiderman filmlerini izledin mi? Bu seriyi sonlandırıp İnanılmaz Örümcek Adam 1-2 çıktı, sonradan onu da sonlandırıp Tom Holland'ın Spiderman'i geldi. İleride Multiverse için farklı evrenlerden Spiderman gösterirler ise ileride tekrar görebilme ihtimalimiz var diye düşünüyorum. Tabi stüdyolar arası bir anlaşmaya gidilirse. Altta spoiler bulunuyor.

Mesela DC dizilerinde (Crisis on Infinite Earths) eski film karakterlerini gösterdiler. Smallville dizisindeki Superman'i, 2008 Superman Dönüyor'da ki Superman'i, 1966 yılındaki Batman filminin Robin'i ni gösterdi. Sinema evrenindeki The Flash (Ezra Miller) karakterini de gösterdi. Yani onlar eski karakterlerini farklı Superman'leri tekrar canlandırdılar. Umarım Marvel'da aynı şeyi yapar. Venom, Spiderman, The Amazing Spiderman ve Tom Holland'ın Spiderman'i ni aynı filmde görmek unutulmaz olurdu.

Son düzenleme:
Bugün Eve Dönüş filmini izledim. Diğerlerini de izleyemiyeceğim. Tivibu'dan izliyordum. Tivibu'da İnanılmaz Örümcek Adam serisi yok.
Bide ben Örümcek Adam'ın değişmesini sevmiyorum. En iyisi Tobey öylede zaten. Tobey'in olmadığı filme ben önyargı ile yaklaşırım muhtemelen. Tom Holland'a da öyle yaklaştım ve önyargımın doğru olduğunu gördüm. Tobey ve Tom'un arasında büyük farklar var. Filmde bunu hissettirdi. Bide tanımadığım kişiler vardı. Evren farklı olabilir galiba ama eski karakterler olsa güzel olurdu.

Son düzenleme:
Eğer Sony İsterse Çıkar Ama 4.Film İçin Bi Teorim var Onuda Söylemeden Geçmeyeyim Civil War Etkinliğinin Sonlarına Doğru Spidermanin Kimliği Ortaya Çıkar ve May Hala Ölür Peter Şeytan Mephisto ile Anlaşma Yapar ve Kimliğinin Unutulması ve May Halanın Yaşamasına Karşın MJ ile Olan Evlilikleri ve Çocuklarıda (MJ BURADA SPERMLER YÜZÜNDEN KANSER OLMUYOR) Olmicakti Eğer 4.film Çıkarsa May Hala Yaşıyo Olabilir ama MJ ile Peter Evlenip İlişkiye Girip MJ Hamile Kalırsa Peter Harry nin Dönmesi İçin Şeytanla Anlaşma Yapabilir Diye Düşünüyorum Olursada Güzel Olur Bence.
Aynı Durumu The Amazing Spiderman Çıkarsa Gwen İçinde Düşünüyorum

Son düzenleme:
Eğer Sony İsterse Çıkar Ama 4.Film İçin Bi Teorim var Onuda Söylemeden Geçmeyeyim Civil War Etkinliğinin Sonlarına Doğru Spidermanin Kimliği Ortaya Çıkar ve May Hala Ölür Peter Şeytan Mephisto ile Anlaşma Yapar ve Kimliğinin Unutulması ve May Halanın Yaşamasına Karşın MJ ile Olan Evlilikleri ve Çocuklarıda (MJ BURADA SPERMLER YÜZÜNDEN KANSER OLMUYOR) Olmicakti Eğer 4.film Çıkarsa May Hala Yaşıyo Olabilir ama MJ ile Peter Evlenip İlişkiye Girip MJ Hamile Kalırsa Peter Harry nin Dönmesi İçin Şeytanla Anlaşma Yapabilir Diye Düşünüyorum Olursada Güzel Olur Bence.
Aynı Durumu The Amazing Spiderman Çıkarsa Gwen İçinde Düşünüyorum
Gwen de olmaz büyük ihtimalle çünkü o ölüm çizgi romanda da yaşandı ve senin dediğin olay yaşansa dahi Gwen Stacy geri dönmedi. Aksine başka bir evrende Spider-Gwen olarak Spider-Man'lik yaptı.

Bugün Eve Dönüş filmini izledim. Diğerlerini de izleyemiyeceğim. Tivibu'dan izliyordum. Tivibu'da İnanılmaz Örümcek Adam serisi yok.
Bide ben Örümcek Adam'ın değişmesini sevmiyorum. En iyisi Tobey öylede zaten. Tobey'in olmadığı filme ben önyargı ile yaklaşırım muhtemelen. Tom Holland'a da öyle yaklaştım ve önyargımın doğru olduğunu gördüm. Tobey ve Tom'un arasında büyük farklar var. Filmde bunu hissettirdi. Bide tanımadığım kişiler vardı. Evren farklı olabilir galiba ama eski karakterler olsa güzel olurdu.
Andrew'da iyiydi hakkını yemeyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı