Spider-Man Miles Morales vs Spider-Man PS4 (2018)

isimsizjoker

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ikisinden birini alacağım. 2018 Spider-Man sıfırmı alayım yoksa ikinci el Miles Morales mi alayım? Amacım hikaye değil, açık dünyada gezmek. Hangisi grafik konusunda daha iyi? Bir de bu oyunlarda gece gündüz döngüsü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafik bakımından Miles Morales daha iyi, RTX desteği de var. Ayrıca Miles Morales'in hareketleri çok daha akıcı ve hoş gözüküyor. Fakat ben olsam 2018 Spider-Man alırdım çünkü çok daha uzun.

Açık dünyada gezmek amaçlı ben Miles Morales alırdım çünkü animasyonları çok çok daha keyifli.

Açık dünyada gezmek amaçlı ben miles morales alırdım çünkü animasyonları çok çok daha keyifli.

Sağ olun 2. el miles morales bakacağım hem grafikleri daha güzel hem de mekanikler idaha yeni peki PS 4 Slim kasada kasma vs. gibi sıkıntılar yaratır mı çok fazla.

Sağ olun 2. el miles morales bakacağım hem grafikleri daha güzel hem de mekanikler idaha yeni peki PS 4 Slim kasada kasma vs. gibi sıkıntılar yaratır mı çok fazla.

Stabil şekilde 30 FPS oynatıyor diye biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Yeni konular

Geri
Yukarı