Spider-Man Remastered en ucuz nereden alınır?

kaan123pr

Centipat
Daha fazla  
Spider-Man Remastered oynamak istiyorum. Ama çok pahalı geliyor. Bu oynu en ucuz ne şekilde alabileceğimi yazarsanız sevinirim.

Epic Games'ten kuponunuz varsa daha ucuza alabilirsin Nays kart ile de %20 indirimli satın alabilirsin.

Steam yaz ındırımlerını bekle 350 TL'ye dusuyor Nays ıle alırsan 280TL'ye dusuyor.

Spider-Man Remastered oynamak istiyorum. Ama çok pahalı geliyor. Bu oynu en ucuz ne şekilde alabileceğimi yazarsanız sevinirim.
Ortak hesap al bazı sitelerde 5 oyun 25 tl gibi şeyler var hepsi ortak hesap sadece oynamak içinse mantıklı.

Epic Games'ten kuponunuz varsa daha ucuza alabilirsin Nays kart ile de %20 indirimli satın alabilirsin.
Evet kuponla daha ucuza alınabiliyor, ama farklı şekilde nasıl olacağını bilmiyorum maalesef.
.

195'e almıştım etailden.

Yaz indirimlerinde 200'e veya 250'e düşer indirimle şurada 1 ay var bekleyin birazcık.

Etaılde tam emın degılım 230a dusuyor diye bılıyordum yanlış bılgım olabılır.

Ortak hesap al bazı sitelerde 5 oyun 25 TL gibi şeyler var hepsi ortak hesap sadece oynamak içinse mantıklı.

O nasıl oluyor tam olarak sadece oynu oynayacağım mod filan indirmiyeceğim detaylı anlatırsan sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…