Spider-Man Remastered PC kayıt dosyası bozuldu

İşletim sistemi
Windows 11

EmirGunduz

Hectopat
RAM
2x8 3200Mhz
Ekran kartı
GTX 1650TI
İşlemci
İ5 10300H
Spider-Man Remastered Save'im bozuldu. 18. saatte oyunun %65'indeyken saveim bozuldu ve giremiyorum. Yeni profil açtığımda o profil çalışıyordu. Not: Save dosyasını kopyalayıp başka profile aktarmayı denedim.

Spider-Man Remastered Save'im bozuldu. 18. saatte oyunun %65'indeyken saveim bozuldu ve giremiyorum. Yeni profil açtığımda o profil çalışıyordu. Not: Save dosyasını kopyalayıp başka profile aktarmayı denedim.

Sorunu çözebildinmi bende az önce bu hatayı aldım oyun açılıyor ve saveye girmeye çalışınca anında oyun kapanıyor hata mesajı da vermiyor.

Sorunu çözebildinmi bende az önce bu hatayı aldım oyun açılıyor ve saveye girmeye çalışınca anında oyun kapanıyor hata mesajı da vermiyor.
Hocam bir şekilde düzeltmiştim ama nasıl yaptığımı hiç hatırlayamıyorum, sanırım launcher'da ayarlardan bir şey yapmıştım. Gerçi biraz geç yazıyorum ama umarım çözebilmişsinizdir :D.

Hocam bir şekilde düzeltmiştim ama nasıl yaptığımı hiç hatırlayamıyorum, sanırım Launcher'da ayarlardan bir şey yapmıştım. Gerçi biraz geç yazıyorum ama umarım çözebilmişsinizdir :D.

Ben de çözdüm kanka sağ ol tekrar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı