Splinter cell blacklist service not available hatası please try again later

emrah_8

Kilopat
Makaleler
3
Evet arkadaşlar oyun orjinal, online oynamak istediğimde böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Bu sorun neden kaynaklanıyor? Acaba blacklist içn firma online sunucularını kapattı mı?
Peki ağdan bir arkadaşla coop oynayabilir miyim bu şekilde ?

Bende de watch_dogs da böyle diyordu şimdi ağ ve paylaşım ayarlarına gir orda eğer resimde gösterdiğim gibi bir ağ varsa onu devre dışı bırak öyle dene
V2ErBq.png

Ubisoft kendi forumunda konu açmış bununla ilgili burdan bakabilirsin konuya.Muhtemelen oyunun portları kapalı yada arkaplanda çalışan güvenlik uygulamaları engelliyor olabilir.oyunun portlarına verdiğim bağlantıdan bak portları kontrol et açık mı kapalı mı diye açık değilse portlar modeminde senin açman gerekecek

@blackpearl17 Evet, bende buldum araştırırken bu port olayını. Yalnız müsait olmadığımdan akşam deneyeceğim, videolarda bahsettikleri portlar kapalı gözüküyor onları açmak gerekecek. Böyle bir sorunu nasıl çıkarmışlar anlamıyorum. Bu oyunu her alan modemden, portlardan anlayacak mıkide bu sorunu çözecek. Gerçi onunda garantisi yok, deneyeceğiz bakalım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı