Sürprizbozan Arcane dizisine çok bağlanmak

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Riot ve Netflix amacına ulaşmış demek ki :)
Çok başarılı bir yapım. Ama daha iyi yapabilirlerdi gelmiş geçmiş en iyi izlenebilir içerik olabilirdi. Ama aceleye geldi dizi riot bu konuda henüz acemi. Piltover gibi güzel bir konunun riotun acemi dönemlerine gelmesi kötü oldu. Dizi çok hızlı ilerliyor zaman açıklamaları var hızlıca bitirmek için uğraşıyorlarmış gibi.

Çok başarılı bir yapım. Ama daha iyi yapabilirlerdi gelmiş geçmiş en iyi izlenebilir içerik olabilirdi. Ama aceleye geldi dizi riot bu konuda henüz acemi. Piltover gibi güzel bir konunun riotun acemi dönemlerine gelmesi kötü oldu. Dizi çok hızlı ilerliyor zaman açıklamaları var hızlıca bitirmek için uğraşıyorlarmış gibi.

Bir oyunun dizisinin gelmiş geçmiş en iyi izlenebilir içerik olabileceğini sanmıyorum. Hele Breaking Bad varken 😄

Dizi genel olarak hoş ama son bölüm hiçbir istediğimi vermedi.
Koltuğuma Viktor ve Warwick şölene katılsın diye oturdum ama sonuç hüsran. 5 saniyelik kıytırık bir görüntü yetmiyor be Riot. Üzgünken bu tarz dizilerde izlenmemeliymiş kendimi kötü hissediyorum.

Dizi genel olarak hoş ama son bölüm hiçbir istediğimi vermedi.
Koltuğuma Viktor ve Warwick şölene katılsın diye oturdum ama sonuç hüsran. 5 saniyelik kıytırık bir görüntü yetmiyor be Riot. Üzgünken bu tarz dizilerde izlenmemeliymiş kendimi kötü hissediyorum.

Birçok karakteri 2. sezona sakladıklarını düşünüyorum. Hatta farkındaysanız dizideki bütün karakterler gelişimini tam olarak tamamlamadı. Birçok karakter tanıtarak tamamlayacaklarını düşünüyorum. Örneğin Victor bildiğimiz Victor'e dönüşcek ama bunun yanında Singed'ı da gösterecek.

Son düzenleme:
Birçok karakteri 2. sezona sakladıklarını düşünüyorum. Hatta farkındaysanız dizideki bütün karakterler gelişimini tam olarak tamamlamadı. Birçok karakter tanıtarak tamamlayacaklarını düşünüyorum. Örneğin victor bildiğimiz Victor'e dönüşcek ama bunun yanında Singed'ı da gösterecek.

2. sezon gelene kadar kim öle kim kala.

Geri
Yukarı