Sürprizbozan Cyberpunk oyun bittikten sonra eski kaydımı atması normal mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RHEZNOW

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi arkadaşlar oyunu bitirdikten sonra credits ekranını geçip oyuna devam et dedikten sonra beni tekrar hanoko arasaka ile konuşmam gereken kısma attı. Ben oyunu bitirdikten sonra kaldığım yerden devam ederim diye düşünmüştüm
Sonunda Silverhand'in benliğini silip V ile şehirin efsanesi oldum Rogue'un yerine geçip. En sonunda ise Arasaka'nın uzay üssü gibi bir yerine gittim ve oyun orada bir anda bitti

Başlıkta da belirttiğim gibi arkadaşlar oyunu bitirdikten sonra credits ekranını geçip oyuna devam et dedikten sonra beni tekrar hanoko arasaka ile konuşmam gereken kısma attı. Ben oyunu bitirdikten sonra kaldığım yerden devam ederim diye düşünmüştüm
Sonunda Silverhand'in benliğini silip V ile şehirin efsanesi oldum Rogue'un yerine geçip. En sonunda ise Arasaka'nın uzay üssü gibi bir yerine gittim ve oyun orada bir anda bitti
Evet. Oyunun her sonu aynı şekilde bittiği için eski saveye atıyor.

Evet. Oyunun her sonu aynı şekilde bittiği için eski Save'ye atıyor.

Yani kaldığım yerden devam edemeyeceğim öyle değil mi? Panam iş istemişti diğer bazı karakterler de görüşelim gibi şeyler söyledi bende yan görevleri vardır zannetmiştim. Tüm sonlarda eski Save'mi atacak peki?

Son düzenleme:
Maalesef.Bende bitirince bu olunca üzülüp öfkelenmiştim.
Yani kaldığım yerden devam edemeyeceğim öyle değil mi panam iş istemişti diğer bazı karakterler de görüşelim gibi şeyler söyledi bende yan görevleri vardır zannetmiştim. Tüm sonlarda eski Save'mi atacak peki?

Yani kaldığım yerden devam edemeyeceğim öyle değil mi panam iş istemişti diğer bazı karakterler de görüşelim gibi şeyler söyledi bende yan görevleri vardır zannetmiştim. Tüm sonlarda eski Save'mi atacak peki?
Evet oyun bittikten sonra devam edemiyorsun son donusu olmayan yerdeki save'e atiyor maaalesef.

Sizce çok kısa değil miydi? Witcher 3'ü sadece ana hikaye giderek 35 saat civarında bitirmiştim Cyberpunk'da bolca yan görev yapmama rağmen 30 saatte bitti.

Sizce çok kısa değil miydi? Witcher 3'ü sadece ana hikaye giderek 35 saat civarında bitirmiştim Cyberpunk'da bolca yan görev yapmama rağmen 30 saatte bitti.
Ben iki kere bitirdim. Yani sifirdan iki kere baslayarak ve yan gorevler yaparak bitirdim. 57 saat falan oldu.

Geri
Yukarı