Sürprizbozan RDR2'de nasıl hızlı bir şekilde Honor kasılır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mertkaradag

Decapat
Sanırsam Arthur'un ölümüne yaklaştım. Onun hasta olduğunu ve yavaştan dutch ve micah ile fikir ayrılığına düştüğünü fark ettim. Hızlı bir şekilde Honor kasıp "help john: High Honor" sonunu oynamak istiyorum. En son oynadığım bölüm Charles'ın bir arkadaşına yardım ettiğimiz bölüm. Bölümün sonunda charles bizden onun arkadaşına yardım etmemizi istiyor. Ben yardım etmeyi seçtim ve oyunu orada bıraktım. Fikirleriniz nedir? Sizce nasıl hızlı bir şekilde Honor kasabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk çeyreği geçtiğin sürece görürsün.
Tam cevap arıyorum hocam. Şu anki onur puanı ile geçer miyim geçmez miyim? Daha onur puanı kasmalı mıyım sizce?
Tam cevap arıyorum hocam. Şu anki onur puanı ile geçer miyim geçmez miyim? Daha onur puanı kasmalı mıyım sizce?
Onur puanını ortalara getirdim ve Help Jack (high honor) sonunu yaptım ve gerçekten iyiydi. Oyunu bitirdim ve sanırım açık ara en iyi görev "American Venom" göreviydi, oynarken çok zevk aldım. RDR2 gerçekten başyapıt.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı