Sürprizbozan The Witcher 3 oyun sonları

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OrhanBaba

Hectopat
Aslında şu şekilde oyunda daha novigarda yan görev falan kasıyorum. Ana görevlerden de yapıyorum. Oyuna bir kez başlayıp Novigard'a gitmiştim ve de Novigard'a giriş izniyle almışlardı beni. Ama bu sever alınmadım giriş izniyle. Önceki sefer kanlı baronun kızını Novigard'a görmeye gitmeyi kabul etmiştim ve de gidip görmüştüm. Oradaydı ama bu sefer kabul etmedim ve de baronun karısını bataklık hanımlarından kurtarmak istediğimde kızı geldi. Biraz kafam karıştı doğrusu ve de oyunun bu kadar kapsamlı olmazı beni daha çok bağladı ve de sanırım oyunu istediğim şekilde bitirmek için 2 defa falan daha oynayacagım gibi gözüküyor. Oyunun sonu bir de keira metz i bıraksaydım yani bataklıktaki kuledeki doktor vardı ya. Oradaki zehri alıp satmasına göz yumsaydım ne olurdu. Oyun sonu etkilenir miydi? Çok merak ettim söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 3 de 3 tane ana 36 tane ise yan bitiriş var. Ana dan kastım Ciri ile olan durum. Yan olan ise oyun bitince resimler ile gösterilen kısım.

Keira Metzin olayı yan kısma giriyor :D

Oyunu bir türlü bitiremedim kısmet olmadı kaç küsür saat oynadım.

Keira'yı orada bırakırsanız gidecek bir yere ihtiyacı oluyor. Kaer Morhen'e gitmesini söyleyebiliyorsunuz bu sayede oyunun sonunda size yardımcı olabiliyor. Hikayenin sonunu etkilemiyor diye biliyorum ama işini kolaylaştırıyor.

Keira'yı orada bırakırsanız gidecek bir yere ihtiyacı oluyor. Kaer Morhen'e gitmesini söyleyebiliyorsunuz bu sayede oyunun sonunda size yardımcı olabiliyor. Hikayenin sonunu etkilemiyor diye biliyorum ama işini kolaylaştırıyor.
Sonu etkiliyor.

Sonda çıkan resimlerle devletleri, karakterleri anlattığı yerde değiniliyor.

Sonu etkiliyor.

Sonda çıkan resimlerle devletleri, karakterleri anlattığı yerde değiniliyor.

Doğrudur, 2 kez bitirdim ama ikisinde de öldürmüştüm. Öldürmediğim senaryoyu henüz oynamaktayım ama bitirmeye vaktim yok :(

Geri
Yukarı