Sürprizbozan Witcher 3 görev gelmiyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hacışakirbey

Kilopat
Arkadaşlar "silah arkadaşları: Skellige" görevindeyim ama oyun böyle kaldı:

Ekran Görüntüsü (42).png

Skellige'de geçen yan görevlerden sadece "kurt kostümü içinde" görevini yapmadım. Acaba bu sorunun çözümü nedir?

Ben kadına yardım etmeyi seçtim. İsmini unuttum tabii. Sizin seçtiğiniz nereye varacak bilmiyorum o yüzden oynamaya devam edin. Ama o da bitince silah arkadaşları görevi aktif olacak.

O zaman görevin başlamış olması gerek. Kutlamaya katılmış olmanız lazım. Orada olaylar çıkacak ve durumlar şekillenecek.

Galiba şu çözümü deneyeceğim hocalarım:

Arkadaşlar sorun çözuldü. Silah arkadaşları: Novigrad ve silah arkadaşları: Velen görevlerini yaptım.
Silah arkadaşları: Skellige görevini yapmadan sisler adası görevine gittim ve silah arkadaşları: Skellige görevi başarısız yazdı ve oyun devam etti. Büyük ihtimalle küçük bir bug oldu. Cevaplayan herkese teşekkür ederim.

Sağ olun yardımlarınız için :)

Size genede o meseleyi çözmenizi öneririm. Ben kadınız seçtiğimde 15-20DK da falan çözmüştüm sorunu. Yinede sizin tercihiniz tabii.

Hocam bana o dediğiniz 2 seçenek sunuldu ben de sıkıldığımdan dolayı bu sorunu kendiniz çözebilirsiniz gibi bir şey demiştim. Ondan sonra kadın ve erkekle konuşmaya denedim ama yine bir şey fark etmedi.

Hocam bana o dediğiniz 2 seçenek sunuldu ben de sıkıldığımdan dolayı bu sorunu kendiniz çözebilirsiniz gibi bir şey demiştim. Ondan sonra kadın ve erkekle konuşmaya denedim ama yine bir şey fark etmedi.

Dediğim gibi hocam. Ben 2 kez oyunu bitirdim. İkisinde de kadına yardım ettim. Sizin seçtiğiniz seçenek var mıydı onu bile hatırlamıyorum ama o görevi yapmalısınız. Eğer daha önce yakın zamanda Save aldı iseniz oraya dönün derim en kötü.

Geri
Yukarı