Sponsorluk teklifi güvenilir mi?

ORBİTRON

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Corel video editör adlı Mail'den bir sponsorluk teklifi geldiğini gördü, resmi aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fakat ben YouTube kanalını neredeyse yeni açtım ve abone sayısı çok az. Bu sponsorluk teklifi pek güvenilir gelmedi sizin görüşünüz nedir?

Screenshot_2023-08-29-11-14-02-81_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Corel video editör adlı Mail'den bir sponsorluk teklifi geldiğini gördü, resmi aşağıdan inceleyebilirsiniz. Fakat ben YouTube kanalını neredeyse yeni açtım ve abone sayısı çok az. Bu sponsorluk teklifi pek güvenilir gelmedi sizin görüşünüz nedir?

Eki Görüntüle 1922134

Eğer bunun için para vereceklerse parayı aldıktan sonra dediklerini yaparsınız fake olduğunu düşünmüyorum da.

Eki Görüntüle 1922134
Gönderen e-posta adresini gösterseydin bir yorumda bulunabilirdik.

Fark ettikleri potansiyeli at bizde bakalım.

Bilmiyorum hocam, onu yazmamışlar.

E-posta adresi kakao.com
Screenshot_2023-08-29-14-41-48-26_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg

E-posta adresi kakao.com
Screenshot_2023-08-29-14-41-48-26_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg

Mail adresine bak, resmi mi değil mi diye uygulama indirtirse sakın attığı linkten falan indirme.

Nasıl anlarım?

Bilmiyorum hocam, onu yazmamışlar.

E-posta adresi kakao.com Eki Görüntüle 1922385

E-posta adresi kakao.com Eki Görüntüle 1922385

Nasıl anlarım?

Gönderen kişi Kore firmasının uzantısını kullanıyor, Corel Video Editor ise Kanada'lı bir firma, bağlantısız... Güvenme derim pek bir devamını görmek isterim dersen yanıtla, muhtemelen sana bir link atıp bir şey indirtmek isteyecek.

Gönderen kişi Kore firmasının uzantısını kullanıyor, Corel video editor ise Kanada'lı bir firma, bağlantısız... Güvenme derim pek bir devamını görmek isterim dersen yanıtla, muhtemelen sana bir link atıp bir şey indirtmek isteyecek.

Tavsiyeniz için teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı