Spor için 600 TL'ye kulak üstü kulaklık önerisi

Khallesii

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, spor yapıyorum ve bir kulak üstü kulaklık almak istiyorum. Bu zamana kadar kulak içi kullandım ama artık daha rahat olacağı için kulak üstüne geçmek istiyorum. 600 TL'ye kadar bütçem var en fazla. En azından bu fiyat bandında kaliteli bir şey arıyorum. Sadece spor için kullanacağım. Anker Q10 gözüme çarpıyor sadece o modeli çok öneriyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Q10 spor için alacağın en son kulaklık olsun, normal kullanımda bile aşırı terletiyor. Bence sporda kulak içiden şaşmayın, tabii ki tere dayanıklı bir model olmak kaydıyla.

Hocam Q10 spor için alacağın en son kulaklık olsun, normal kullanımda bile aşırı terletiyor. Bence sporda kulak içiden şaşmayın, tabii ki tere dayanıklı bir model olmak kaydıyla.
Kulak üstü olanlar daha rahat ve ses olarak başarılı diye düşünüyordum ama öyle diyorsanız düşünebilirim elbette, kulak içi olarak bir öneriniz var mı acaba?

Ek olarak TaoTronics SoundSurge 85 modelini de bakıyordum

Kulak üstü olanlar daha rahat ve ses olarak başarılı diye düşünüyordum ama öyle diyorsanız düşünebilirim elbette, kulak içi olarak bir öneriniz var mı acaba?
Evet ses kalitesi olarak muhakkak daha iyi ancak deri pedler çok terletiyor. Evde bile terleten deri pedler sporda mahveder insanı. Anker R100 önerebilirim size.

Evet ses kalitesi olarak muhakkak daha iyi ancak deri pedler çok terletiyor. Evde bile terleten deri pedler sporda mahveder insanı. Anker R100 önerebilirim size.
Teşekkürler, R100 olarak düşünüyorum şu anda ama yine de bilgim olması için, kaliteli, bildiğiniz bir bluetooth kumaş pedli kulaklık var mı acaba, bunda bütçem 1500'e kadar çıkabilir.

Geri
Yukarı