Sporun abartıldığını düşünüyorum

Şaka mısın sen ya? Ciddi mi konuşuyorsun? Bi' gidin. Sizinle uğraşamam. Gelmiş bana dediğine bak. Sarhoş musun? Hangi kafayla bunu yazıp, hangi dediğimden bunu çıkarabiliyorsun?

Sinirlenip etrafa öfke kusacağınıza tam olarak ne demek istediğinizi açıklarsanız konuşuruz. Ben gayet sakinim. Ama agresif tavırlarınız hoş değil.

Sinirlenip etrafa öfke kusacağınıza tam olarak ne demek istediğinizi açıklarsanız konuşuruz. Ben gayet sakinim. Ama agresif tavırlarınız hoş değil.
Bana sadece nasıl bunu anladığını söyler misin? Hangi mesajımdan çıkmış bu anlam ve bilgi taneciği?
Fitness spor değildir falan mı diyorsun?

Bana sadece nasıl bunu anladığını söyler misin? Hangi mesajımdan çıkmış bu anlam ve bilgi taneciği?
Bende diyorum ki madem bunu kast etmiyorsanız. Yani demek istiyorsunuz ki kas yapınca kendini ultra havalı zanneden kişileri sevmiyorum diyorsunuz. O kişiler çoğunlukla zargana olup, spora yeni başlayan kişilerdir.

Bende diyorum ki madem bunu kast etmiyorsanız. Yani demek istiyorsunuz ki kas yapınca kendini ultra havalı zanneden kişileri sevmiyorum diyorsunuz. O kişiler çoğunlukla zargana olup, spora yeni başlayan kişilerdir.
Bu mesajım ne demek istediğimi anlattığını düşünüyorum. Okumuş muydunuz?

Protein tozu basıp kendini bir şey zannedenler evet gereksiz olabilir ama olilmpiyatların bir amacı var. Gereksiz değiller.
Protein tozu kas yapmaz hocam, günlük protein ihtiyacının yarısını karşılar sadece. Protein içeren yiyecek yemekle aynı şey.

Zararlı değil mi o?
Günde bir ölçek kullanıyorsun, günlük protein ihtiyacının yarısını karşılamış oluyor. Eğer içmeni önleyecek bir şey yoksa aksine yararlı bir şey.

Günlük protein ihtiyacımı karşılayamadığım için içiyorum.

Ortada negatif hiçbir şey yok. Spor yapmak, vücut geliştirmek insanın sağlığına yararlıdır. Olimpiyatlara çıkıp ülkeyi temsil etmek bence gurur verici bir olay. Herkese nasip olmaz olimpiyatlara çıkmak.

Her şeyin fazlası zarar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…